2 267 0

Під Васильковом внаслідок ракетного удару загорілась нафтобаза

Про це сказала міська голова Василькова Наталія Баласинович у Facebook.

"Горить нафтобаза. Ворог хоче зруйнувати все довкола. Сьогодні протягом дня тривали обстріли з балістичних ракет нашого аеродрому, але ми всі витримаємо", – сказала Баласинович.

Радник голови МВС Антон Геращенко повідомив, що "ракетного удару було завдано по Васильківській нафтобазі компанії БРСМ".

Евакуювати людей з Василькова не планують.

"Загрози людям немає", – зазначила речниця ДСНС Київської області Вікторія Рубан.

Джерело:  Facebook

Завантаження...