Російський олігарх Абрамович продає футбольний клуб "Челсі"

Про це повідомляє пресслужба футбольного клубу, передає Інтерфакс-Україна.
"Я хотів би відповісти на спекуляції у ЗМІ за останні кілька днів щодо мого володіння ФК "Челсі". Як я вже казав, я завжди приймав рішення, виходячи з інтересів клубу. Тому в поточній ситуації я вирішив продати клуб, тому що вважаю, що це на користь клубу, уболівальників, співробітників, а також спонсорів та партнерів", – цитується Абрамович у повідомленні.
Абрамович став власником "Челсі" у 2003 році.
Джерело: Інтерфакс-Україна