280 0

В Енергодарі постачання тепла поки що неможливе через пошкодження магістрального трубопроводу, – мер

Про це повідомив мер міста Енергодар Дмитро Орлов у Telegram.

"У зв'язку з пошкодженням ділянки магістрального трубопроводу, постачання теплової енергії на місто наразі неможливе. Фахівці ЗАЕС проводять аварійно-відновлювальні роботи", – написав Орлов.

За його словами, орієнтована дата відновлення теплопостачання – 5 березня

Як повідомлялося, внаслідок обстрілів російськими військовими на Запорізькій АЕС виникла пожежа.

Пізніше підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій ліквідували пожежу.

Джерело:  Telegram

Завантаження...