418 0

Земельний кадастр знову відновив роботу

кадастр

Як повідомляє пресслужба Держгеокадастру, це стало можливим після того, як відповідний наказ відомства №141 "Про відновлення функціонування Державного земельного кадастру" оперативно погодило Міністрерство аграрної політики та продовольства.

Напередодні Держгеокадастр призупинив функціонування Державного земельного кадастру з огляду на набрання чинності нових змін до законодавства. Вони встановлюють, що функціонування Державного земельного кадастру вважається призупиненим. Рішення про відновлення або подальше призупинення його функціонування прийматиме Держгеокадастр за погодженням з Мінагрополітики.

Завантаження...