2 047 17

Кабмін обмежить виплати членам наглядових рад та керівникам державних компаній, – нардеп

зарплата

Кабінет міністрів планує обмежити на період воєнного стану виплати членам наглядових рад та керівникам державних компаній та банків у розмірі 15 мінімальних заробітних плат (97,5 тис. грн).

Про це повідомив народний депутат від фракції "Голос", перший заступник керівника парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк у своєму каналі в Telegram.

За словами депутата, відповідний проєкт рішення уряду ініціювало Мінекономіки.

"Вважаю це в кращому випадку популізмом, а в гіршому – цілеспрямованою шкодою. Виглядає як чергова спроба під виглядом війни витиснути незалежний менеджмент з держпідприємств і згорнути реформу корпоративного управління", – прокоментував Железняк.

Як повідомлялося, Кабмін вже обмежував виплати членам наглядових рад державних компаній під час пандемії коронавірусу, однак згодом скасував це рішення.

Топ коментарі
+8
А эта Железяка не хочет прокомментировать минимальный прож.минимум для пенсионеров 2000гр.?Старичков системно уничтожают!
показати весь коментар
28.06.2022 17:58 Відповісти
+5
Наші кошти наші сльози і ті розікрали....

Ми ВПО втікли від рашистів під КиЇВ до Соф. Борщагівки - виплатів 0.

Як бути?

Звертаємось до президента для врегулювання питання щодо виплат ВПО! Люди виїхали зі своїх квартир в зв'язку з російською агресією ,з малими дітьми майже без нічого , в надії на допомогу від держави. Як отримують люди ВПО до сих пір не зрозуміло, багато людей які приїхали з березня місяця ,досі не отримали жодної виплати, людям нема за що їснувати в іншому місті. Люди які приїхали пізніше отримують виплати, а з березня місяця люди чекають, багато людей почали повертатися в свої домівки тому що їм нема за що їснувати в іншому місті. Безкоштовного проживання немає, в гуртожитках які офіційно є прихистком для переселенців змушують платити людей від 1500 гривень за людину в місяць, підкажіть українцям що робити, якщо немає родичів в безпечних містах, якщо немає грошей?
Ви казали , українці виїзжайте в безпечні міста ,ви для нас важливі, всі 4 місяці люди бачать ,як вони важливі для нашої держави !
показати весь коментар
28.06.2022 17:55 Відповісти
+5
запропонуйте касирам з АТБ, у нас же кухарки та фізкультурники по трускавецьким канонам можуть управляти державою, а дохторка Безугла навіть всім військом! Я думаю що касир з АТБ або роботяга-путієць з залізниці краще наглядатиме в Укрзалізниці ніж СерЛєщ і причому за 95 тис а не за 350-500 тис. Економія держбюджету значна
показати весь коментар
28.06.2022 21:25 Відповісти

Завантаження...