254 0

"Нафтогаз" купує недобудовану Славутицьку ТЕС

нафтогаз

Про це повідомляє пресслужба Антимонопольного комітету, який 18 серпня погодив концентрацію.

Зазначається, що Славутицька ТЕС вироблятиме електроенергію та вироблятиме й постачатиме теплову енергію в територіальних межах міста Славутич (Київська область). Водночас на наразі енергооб’єкт не здійснює господарської діяльності.

Наразі на ТЕС триває будівництво та ведення в експлуатацію енергогенеруючих потужностей: когенераційної установки (обладнання, що працює за способом комбінованого виробництва електричної і теплової енергії) та котельної, що працюватимуть з використанням альтернативних джерел енергії – біомаси.

"Введення Славутицької ТЕС в експлуатацію дасть змогу відмовитись від спалювання газу для виробництва енергії, на користь відновлювальних джерел. Як наслідок, місцева енерго- та тепло- генерація буде незалежною від постачання газу та його вартості", – наголосили в АМКУ.

Будівництво ТЕС у Славутичі триває з 2017 року. За даними системи Contr Agent, власниками ТОВ "Славутицька ТЕС" є Євген Стеценко (85,15%) та фонд "Арагон-Капітал" (14,85%) з групи Clear Energy.

Завантаження...