1 341 12

Окупанти обстріляли Південноукраїнську АЕС, – "Енергоатом"

паес

У ніч на понеділок російські військові обстріляли Південноукраїнську АЕС, ракета впала за 300 метрів від ядерних реакторів.

Про це повідомляє пресслужба НАЕК "Енергоатом" у Telegram.

"Сьогодні, 19 вересня 2022 року, о 00:20 російська армія здійснила ракетний обстріл промислової зони Південноукраїнської атомної електростанції. Потужний вибух стався всього за 300 метрів від реакторів ПАЕС", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ударною хвилею пошкоджено будівлі АЕС, розбито понад 100 вікон.

Також відключився один з гідроагрегатів Олександрівської ГЕС, яка входить до складу Південоукраїнського енергокомплексу, та три високовольтні лінії електропередачі.

В "Енергоатомі" уточнили, що наразі всі три енергоблоки ПАЕС працюють у штатному режимі. Потерпілих серед персоналу станції немає.

Топ коментарі
+1
На це треба відповісти превентивним атомним ударом по базах зберігання атомних зарядів рф.

Інакше наступним кроком перевірки меж буде застосування росією тактичного ядерного заряду.
показати весь коментар
19.09.2022 10:40 Відповісти
+1
Доповню. Згадайте Крим. Їх хрюкання про застосування ними яз та страшні кари нам за удари по Криму. Це були слова від їх верхівки. Наші ракетні удари. І те як Медведєв просто повидаляв всі ті погрози в соцмережах.

Росіяни зрозуміли по Криму нашу межу і перестали за неї сунутись. Натомість росіяни почали вдавати що нічого в Криму не відбувається і це просто не там покурили.
показати весь коментар
19.09.2022 13:21 Відповісти

Завантаження...