328 0

"Приватбанк" відновив роботу у звільненій Балаклії

приватбанк

Про це повідомляє пресслужба банку.

"Приватбанк" продовжує відновлення мережі у звільнених від окупації містах Харківської області – сьогодні почало обслуговування клієнтів відділення банку у Балаклії", – йдеться у повідомленні.

Раніше на деокупованій Харківщині було відновлено обслуговування клієнтів в Дергачах та Золочеві.

Також наголошується, що поступово в регіоні відновлюється робота банкоматів та сервісу для терміналів "Готівка на касі".

Завантаження...