376 0

Українців просять обмежити споживання мобільного інтернету

интернет,метро,смартфон

Як повідомляє Державна служба спеціального зв'язку, бажано використовувати фіксовані мережі звʼязку завжди, якщо є така можливість.

Крім того, українців закликають за можливості відмовитись від відео на користь текстових форматів, віддавати перевагу текстовим повідомленням перед дзвінками та відеодзвінками, а також скороти час розмов до мінімуму.

Українців також закликають встановити обмеження трафіку в налаштуваннях застосунків, найменшу роздільну здатність в налаштуваннях відео на Youtube, а також вимкнути режим автоматичного завантаження медіафайлів у месенджерах.

Держспецзв'язку нагадує, що у випадку якщо не працює мережа вашого оператора, можна скористатися національним роумінгом. Крім того, варто завантажити всю необхідну інформацію в памʼять смартфона або записами на папірці.

Водночас рекомендується підписатись на канали та акаунти в соцмережах служб, які надають допомогу (ДСНС, органи державної та місцевої влади тощо), а також заздалегідь встановити на телефон месенджери, які працюють за принципом рації (Bridgefy, Walkie Talkie, Two Way: Walkie Talkie), щоб тримати звʼязок у разі, якщо зникне мережа. При цьому радіус роботи таких застосунків залежить від покоління Bluetooth та перешкод для сигналу (до 60-100 м).

Як повідомлялося, масована ракетна атака російських військових призвела до перебоїв із мобільним інтернетом і подекуди мобільним зв’язком у різних регіонах України. Крім того, у ряді регіонів спостерігаються проблеми з електропостачанням.

Завантаження...