Росіяни обстріляли Енергодар, у місті частково немає світла та води

Про це повідомив міський голова Енергодара Дмитро Орлов у Telegram.
"Обстріли спочатку промисловоі зони, а потім і самого міста почались близько опівночі і не вщухають зранку. Є повідомлення про пошкодження однієї з підстанцій, а також будівлі виконавчого комітету міської ради", – зазначив він.
Інформації про постраждалих серед цивільного населення не надходило.
Орлов закликав мешканців міста до стабілізації ситуації залишатися вдома та дотримуватися правила двох стін.