427 0

Експосадовця КМДА підозрюють у незаконній передачі держмайна профспілкам на мільярди гривень

профспілок

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Зазначається, що загальна сума на момент вчинення злочинів сягала понад 300 млн грн, а на теперішній час вартість цих об’єктів у десятки разів більше і сягає мільярдів гривень.

"Починаючи з 1992 року і по теперішній час посадовці Федерації професійних спілок України та підконтрольних Федерації приватних акціонерних товариств, за попередньою змовою групою осіб, незаконно оформлювали право власності на держмайно, а потім відчужували курортно-оздоровчі, спортивні, туристичні та інші державні комплекси", – йдеться у повідомленні.

За даними правоохоронців, чиновник КДМА всупереч вимогам законодавства видавав накази з оформлення права власності на майнові комплекси та об’єкти нерухомості.

Зокрема посадовцем незаконно оформлено права власності на майнові комплекси та об’єкти нерухомого майна, а саме:

  • будинок Профспілок на Майдані Незалежності,
  • будинок площею 3 тис. 720 кв. м на вулиці Хрещатик,
  • виробничо-адміністративний будинок на вулиці Шота Руставелі у Києві,
  • готельний комплекс "Турист",
  • майновий комплекс загальною площею 3 тис. 338 кв. м на вулиці Трутенка,
  • відділення санаторію ім. 1-го Травня, курорт Пуща-Водиця,
  • майновий комплекс на вулиці Гамарника площею 3 тис. 988 кв. м тощо.

Посадовцю повідомлено про підозру за фактом зловживання своїм службовим становищем в інтересах інших юридичних осіб, використанні службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).

Санкція статті передбачає покарання до 6 років позбавлення волі.

Зазначається, що сьогодні ДБР передало ці об'єкти в управління АРМА. Загальна кількість переданих об’єктів, що перебували в користуванні профспілок, вже складає понад 230.

Досудове розслідування триває.

Завантаження...