4 374 19

У "Дії" будуть відображатися дипломи та шкільні атестати

дія

Дипломи про вищу освіту та шкільні атестати будуть відображатися в "Дії".

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.

"Завдяки документам про освіту в "Дії" дипломи та шкільні атестати завжди будуть у смартфоні. Відображатимуться вони в українців, які досягли 14 років і мають реєстраційний номер облікової картки платника податків, а дані про їхню освіту містяться в Єдиній державній електронній базі з питань освіти", – сказано в повідомленні.

Зокрема, в "Дії" будуть доступні такі документи:

  • про базову середню освіту;
  • про повну загальну середню освіту;
  • про професійну (професійно-технічну) освіту;
  • про фахову передвищу освіту;
  • про вищу освіту (науковий ступінь).
  • документи про освіту, необхідні при вступі до закладів вищої освіти чи для отримання професійної (професійно-технічної освіти), при працевлаштуванні чи оформленні до центру зайнятості.
Топ коментарі
+6
чим би мінцифри не бавилось аби витрачати кошти!
показати весь коментар
04.11.2022 18:59 Відповісти
+6
Вони в Діі не з'являться..бо їх нема в електроних реестрах...а от хто втратив в наслідок війни.це допоможе іх відновит
показати весь коментар
04.11.2022 19:55 Відповісти
+3
Знову эйджизм)
показати весь коментар
04.11.2022 18:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Знову эйджизм)
показати весь коментар
04.11.2022 18:39 Відповісти
чим би мінцифри не бавилось аби витрачати кошти!
показати весь коментар
04.11.2022 18:59 Відповісти
це на часі???
показати весь коментар
04.11.2022 20:47 Відповісти
Лучше бы сделали как добавить пенсионное удостоверение на несовершеннолетнего ребенка инвалида.
показати весь коментар
04.11.2022 19:02 Відповісти
Цікаво, а якщо атестат ще паперовий - невже дані про нього теж хтось в ел. Базу вводить? Моєму майже 30 років вже
показати весь коментар
04.11.2022 19:07 Відповісти
А до електронного диплома в Дії ще паперовий ендорсмент в кишені.
показати весь коментар
04.11.2022 19:17 Відповісти
Только никто не сможет теперь подтвердить, сколько липовых дипломов выдано за годы незаежности. А это не десять, не сто… Это тысячи купленных корочек. И от того, что они все появятся в Дие, они так и не станут настоящими.
показати весь коментар
04.11.2022 19:40 Відповісти
Вони в Діі не з'являться..бо їх нема в електроних реестрах...а от хто втратив в наслідок війни.це допоможе іх відновит
показати весь коментар
04.11.2022 19:55 Відповісти
ага... як і з липовими вакцинаціями... Дія не панацея, Дія це коли п'ять кроків уперед, а потім три назад, бо забігли поперед чорта...
показати весь коментар
04.11.2022 20:48 Відповісти
О це те чого я хотів.
показати весь коментар
04.11.2022 23:47 Відповісти
Після того як все про вас буде в Дії, за вас будуть голосувати на виборах.
От для чого це все робиться
показати весь коментар
05.11.2022 01:48 Відповісти
Не пишіть маразм. Те що ви написали може подумати лише дуже далека від українських реалій людина.

Не вже ви забули вибори 2019 року? Населення проголосує так як скаже зомбоящик, а тому підробляти вибори не те що безглуздо, а не безпечно. Бо якщо населення буде не задоволене результатами голосування, то воно зробить майдан.
показати весь коментар
05.11.2022 17:00 Відповісти
...но другие страны мало вооружений дают !
показати весь коментар
05.11.2022 08:59 Відповісти
Чому я не можу увійти в ДІЯ , навіть не можу "авторизуватися " з смартфона , пише "сталася помилка " ?
показати весь коментар
05.11.2022 10:01 Відповісти
Тому що Дія це фігня повна, розпил бабла. )
показати весь коментар
05.11.2022 11:02 Відповісти
Це треба питатись у них в фб, а не тут.
показати весь коментар
05.11.2022 17:01 Відповісти
Таке враження,що хлопчикі граються в пісочниці. Ця " смарфонізація" принижує і обмежує багатьох пенсіонерів, але і багатьох задовольняє 95 квартал--бо можна посміяться. Тільки історія доказує,що цей сміх доводить до великого горя.
показати весь коментар
05.11.2022 20:28 Відповісти