5 161 13

У Києві підключатимуть світло почергово на три години, – Кличко

кличко

Про це повідомив міський голова столиці Віталій Кличко у Telegram.

Також він зазначив, що третина будинків Києва наразі вже з теплом. Фахівці продовжують відновлювати опалення в столиці.

"Половина споживачів поки без електроенергії. Протягом дня енергетики планують підключати електрику для всіх споживачів почергово – на 3 години", – наголосив мер столиці.

Як повідомляли в "Укренерго", станом на вечір 24 листопада дефіцит потужності в енергосистемі України сягав 50%. Водночас строки її повного відновлення назвати неможливо.

Топ коментарі
+5
Виталик, наведи порядок - люди без света, а Крещатике просто войны нет..... Горит реклама, Кафешки прямо как елки.
Вопрос: почему всю ночь горит подсветка на киосках, которые стоят через дорогу от КМДА, Минтопа??? Люди без света, а Крещатик просто дуреет от изобилия.
Магазин Коллинз - горит подсветка витрин, внутри "горит" рекламный щит на весь этаж......
По дороге к метро Театральная часто горит рекламный щит высотой в 3 этажа.....
показати весь коментар
25.11.2022 10:55 Відповісти
+3
а ви - єдиний мешканець міста?
показати весь коментар
25.11.2022 11:01 Відповісти
+3
А які варіанти? Маємо те що маємо. Дякуємо і за це. Сподіваємось на повне відновлення.
показати весь коментар
25.11.2022 11:38 Відповісти

Завантаження...