МОЗ рекомендує розміщувати карети швидкої допомоги біля "пунктів незламності"

Про це повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, передає Інтерфакс-Україна.
"Ми дали рекомендації, щоб швидкі базували біля "пунктів незламності". Наприклад, якщо це буде автозаправка, то одна бригада там стоятиме, щоб із нею був зв'язок і люди знали, що можна підійти до пункту і зробити виклик", – сказав Ляшко.
Він додав, що для координації роботи швидкої допомоги в умовах блекаутів МОЗ використало, зокрема, досвід Харківської області, яка тривалий час була в окупації та була відключена від зв'язку.