Зеленський підписав закон про ліквідацію Окружного адмінсуду Києва

Про це він повідомив під час вечірнього відеозвернення 13 грудня.
"Я підписав ухвалений Верховною Радою закон про ліквідацію ОАСК – Окружного адміністративного суду Києва. Ця історія завершилась. А історія реформ триває – триває навіть під час такої війни", – наголосив очільник держави.
Як повідомлялося, Верховна Рада 13 грудня ліквідувала Окружний адміністративний суд Києва та утворила замість нього Київський міський окружний адміністративний суд (КМОАС).
Проєкт закону розроблено для забезпечення доступності правосуддя, прав громадян на розгляд їхніх справ незалежним та неупередженим судом та підвищення рівня довіри до судової гілки влади.
Відповідно до закону, територіальна юрисдикція Київського міського окружного адміністративного суду поширюється на столицю України.