Біженці з України зможуть отримати постійний статус у Канаді, – Трюдо

Про це в інтерв’ю CBC заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, передає Укрінформ.
"Багато українців, які приїхали до Канади, з нетерпінням очікують на можливість повернутися додому та долучитися до відбудови, але багато й охочих залишитися. Їм будуть раді, тож вони матимуть змогу одночасно бути славними канадцями та гордими українцями", – сказав Трюдо.
Показово, що інтерв’ю Трюдо було записане у приміщенні пекарні в Торонто, якою володіють нащадки українських мігрантів.
Загалом цьогоріч до Канади прибули більш як 135 тис. українців, хоча не всі з них були біженцями. Від середини березня федеральний уряд затвердив понад 470 тис. спеціальних візових заявок від українців.
Та, найгірше з цього (Україна обійдеться і переможе без цих сикунів і зрадників!), найгірше - що вони, ці манкурди - паразити, принесуть Канаді тільки біду і збитки, бо хто зрадив свою Батьківщину і важкий для неї час - продовжуватиме це робити, куди би він не втік.
Українці перестаньте "сратись " між собою