7 272 38

Німеччина повністю припинила імпорт газу, нафти та вугілля з Росії

газ,нафта

З 1 січня 2023 року Німеччина більше не отримує російську нафту трубопровідним транспортом, раніше країна припинила імпорт газу та вугілля з Росії.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Федерального уряду Німеччини у Facebook.

В уряді ФРН наголошують, що відмова від російської нафти – це "ще один важливий крок на шляху до безпечного для клімату та захищеного від криз енергопостачання".

У повідомленні зазначається, що раніше 55% всього імпорту газу, 50% імпорту вугілля та 35% імпорту нафти до Німеччини припадало на Росію.

Топ коментарі
+35
Велика шана і подяка уряду Німеччини за відмову від російських енергоносіїв.
показати весь коментар
03.01.2023 16:26 Відповісти
+26
Шольц - чоловік. Казав - зробив.
А Мєркель тягнула б Північний потік-3.
показати весь коментар
03.01.2023 16:30 Відповісти
+25
О це так новина , браво Німеччині 🤷🏻‍♂️👍🏼👍🏼👍🏼
показати весь коментар
03.01.2023 16:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
03.01.2023 16:26 Відповісти
"...
И вот вчера мне прислали короткое сообщение о том, что МИД Великобритании сделал скромное и оставшееся у нас незаметным заявление о том, что с 1 января компаниями страны окончательно прекращена закупка российского СПГ. ... "
показати весь коментар
03.01.2023 17:25 Відповісти
Danke schon, maine liebe !

це реально круто!
відмовитись від половини загального балансу енергоресурсів за менше року!!!
показати весь коментар
03.01.2023 17:34 Відповісти
да у немцев гранаты не той системы ... теперь

показати весь коментар
03.01.2023 17:39 Відповісти
Велика шана і подяка уряду Німеччини за відмову від російських енергоносіїв.
показати весь коментар
03.01.2023 16:26 Відповісти
А ще більша ганьба нешановній пані меркель яка не зробила це до війни
показати весь коментар
03.01.2023 16:39 Відповісти
О це так новина , браво Німеччині 🤷🏻‍♂️👍🏼👍🏼👍🏼
показати весь коментар
03.01.2023 16:28 Відповісти
Пу всех переиграл длб продолжайте в том же духе чтоб все отказались
показати весь коментар
03.01.2023 16:28 Відповісти
Ой, а какие все что было сделано « непосильным трудом» фрау Ребинтроп?!

За 16 лет она полностью посадила Германию на энергетическую иглу параши.

И теперь, все эти достижения « известного немецкого политика» коту под хвост
показати весь коментар
03.01.2023 16:29 Відповісти
Шольц - чоловік. Казав - зробив.
А Мєркель тягнула б Північний потік-3.
показати весь коментар
03.01.2023 16:30 Відповісти
Ой, а как же все что было сделано « непосильным трудом» фрау Ребинтроп?!

За 16 лет меркель полностью посадила Германию на энергетическую иглу параши.

И теперь, все эти достижения « известного немецкого политика» коту под хвост?
показати весь коментар
03.01.2023 16:31 Відповісти
Шольц не « Чоловик». Шольц политик.

В современном мире сексуальная ориентация не есть преграда в древнейшей профессии.

Следите за его руками, а не за его словами…
показати весь коментар
03.01.2023 16:33 Відповісти
Зараз дуже все заплутано. З однієї сторони гендер не можна наголошувати, а з другої вилізли політикиня, послиця, захисники і захисниці.
показати весь коментар
03.01.2023 17:07 Відповісти
Послиця - забери одну букву вийде те що я думаю ?
показати весь коментар
03.01.2023 19:57 Відповісти
https://glavcom.ua/country/incidents/ukrajinski-vijskovi-ne-prijmut-perehovoriv-z-rf-zaluzhnij-889168.html Українські військові не приймуть переговорів із РФ - Залужний


показати весь коментар
03.01.2023 16:33 Відповісти
Если в 2024 году будут президентские выборы, то вот достойный кандидат.
показати весь коментар
03.01.2023 16:53 Відповісти
Сподіваємось, що наш Генерал вирішить балатуватися.
показати весь коментар
03.01.2023 17:21 Відповісти
чому ?
пан Генерал 10 генералів звільнив, а один сам застрелився

Залужний поверне лицарсько-самурайські норми поведінки в українську політику
показати весь коментар
03.01.2023 17:36 Відповісти
Щоб його ненавиділи через 2 роки?
Хай краще залишається Героєм в історії України.
показати весь коментар
04.01.2023 02:38 Відповісти
І не тільки військові.
показати весь коментар
04.01.2023 00:04 Відповісти
показати весь коментар
04.01.2023 08:44 Відповісти
***** треба вивчити слова персонажу одного київського письменника: "где ж я теперь буду харчеваться?.."
показати весь коментар
03.01.2023 16:35 Відповісти
Vot eto udar po kacapstanu.Teper nuzno stob i drugyje ES strani toze zdelali
показати весь коментар
03.01.2023 16:35 Відповісти
Каароч. фрицы , не без нашей подачи, начали мстить за дедов.
показати весь коментар
03.01.2023 16:37 Відповісти
Вечер. Рос-ТВ. Новости. Брехня-шоу:

- Германия замерзает без нашего газа.
- Пенсионеры голодают и шастают по помойкам.
- Немцы пересаживаются с БМВ, Ауди и Мерседесов на самокаты и велосипеды.
- Останавливаются электростанции и Германия погружается в темноту.
- Останавливается промышленность, безработица захлестнула страну.

П.С.

И только в России всё пучком.....как в макеевском ПТУ !
показати весь коментар
03.01.2023 16:38 Відповісти
Та в них Італія, наче б то, ще у листопаді вся перемерзла. І по цимбалах, що температура +15, а цитрусові і досі на деревах.
показати весь коментар
03.01.2023 18:40 Відповісти
уходящий год для педирации был самым позорным после развала совка...ждем падения режима *****
показати весь коментар
03.01.2023 16:46 Відповісти
Вчасно вони стару суку поміняли на Шольца
показати весь коментар
03.01.2023 16:58 Відповісти
Таке враження, що німці пригадають кацапам все з самого 1945 року.
показати весь коментар
03.01.2023 17:05 Відповісти
А от сучі діти мадяри так не хочуть!
показати весь коментар
03.01.2023 17:08 Відповісти
а ЕК не хочет рассказать об контракте между Болгарией и Турцией на поставку СПГ сроком на 13 лет ? ... откуда у Турции газ интересно? .... очередные финты ушами с перегрузкой рашистского газа с трубы на судно? .... ой, короче, все эти "санкции" и избавления от ордынского газа, это насквозь просвечиваемая ширма для доверчивых лохов ... подмахивайте уже Минск-3, не стесняйтесь
показати весь коментар
03.01.2023 17:15 Відповісти
Из Азербайджана у Турции газ
показати весь коментар
03.01.2023 17:49 Відповісти
ну так контракты всегда подписывают с поставщиком напрямую, а не с транзитером
показати весь коментар
03.01.2023 19:18 Відповісти
Вот это зрада так зрада, правда чуть не понятно каким боком Германия к контракту между Турцией и Болгарией (если таковой имеет место быть) и когда Турция стала членом ЕС......
показати весь коментар
03.01.2023 17:54 Відповісти
Турция ранее забила болт на южные трубы.
показати весь коментар
03.01.2023 18:37 Відповісти
Официально - да, именно такой текст.
Неофициально - "дойче говорят российской братве: пацаны, либо путин, либо наше евро-бабло".
А бабло, как известно той же братве, побеждает путина зло.
показати весь коментар
03.01.2023 20:36 Відповісти
Это не правда.
Европа, как и ранее потребляет и покупает и газ и нефть рф.
показати весь коментар
04.01.2023 05:53 Відповісти