5 199 21

Кабмін заборонив випускати на маршрути автобуси, переобладнані із вантажних машин

маршрутки

Кабінет міністрів на засіданні у вівторок, 3 січня, вніс зміни до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, заборонивши використання для перевезень автобусів, переобладнаних із вантажних автомобілів.

Про це представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук повідомив у Telegram.

"Встановлено заборону участі у конкурсі для автомобільних перевізників, які пропонують для використання на автобусних маршрутах загального користування автобуси, що переобладнані з вантажних транспортних засобів", – написав Мельничук.

Він додав, що затвердженими змінами також передбачено поступове запровадження на обʼєкті конкурсу, який включає внутрішньообласні маршрути та маршрути в межах однієї територіальної громади загального користування, транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Мельничук уточнив, що відповідні повноваження отримали виконавчі органи територіальних громад при проведенні ними конкурсів на автобусних маршрутах загального користування в межах їхніх територіальних громад.

Топ коментарі
+7
Они вообще двинулись? У нас сейчас во многих местах огромный дефицит автобусов или троллейбусов из-за обстрелов орков. Только за эти дни снова в Херсоне и в Запорожье попали в парки. Чем они будут дыры закрывать, этой бумажкой от тупых чиновников?
показати весь коментар
03.01.2023 23:57 Відповісти
+6
Ну, якщо наша влада думає про переобладнані автобуси, то війну вже виграли
показати весь коментар
04.01.2023 09:42 Відповісти
+6
Если таких ********* как ты допустить к власти, развал неизбежен. Да, Богдан лучше переоборудованных скотовозок, в которых из-за жадности владельцев сидения напичканы так, что ноги в проход приходится выставлять.
показати весь коментар
04.01.2023 10:44 Відповісти

Завантаження...