312 0

"Українське Дунайське пароплавство" обладнало свої буксири системами відеоспостереження

удп

Про це повідомив в.о. генерального директора УДП Дмитро Москаленко.

"Минулого року ми розпочали програму зі створення комплексної системи моніторингу. Важлива складова моніторингу – відеофіксація. З часом вона охопить не лише флот, але й виробництво, ремонту базу, забезпечення", – написав Москаленко.

За його словами, зараз робота продовжується.

Відеофіксація проводиться по бортах (по дві камери), з капітанського містка та корми. Додатково одна-дві камери розміщені в машинному відділенні.

Судна обладнані системою супутникового зв’язку, тому спостереження проводиться у режимі онлайн. Якщо зв’язку тимчасово немає, інформація накопичується на записуючому пристрої і у подальшому передається на пункт управління.

На випадок аварійного відключення електроенергії система має автономне джерело живлення.

Система має відповідний ступень захисту від зовнішнього втручання на випадок спроби її пошкодити та вивести з ладу.

Основна мета відеофіксації – контроль за виконанням рейсового завдання, захист інтересів компанії, судновідіїв та екіпажу у випадку позаштатних ситуацій, запобігання крадіжкам палива.

Крім того, як підкреслив Москаленко, відеофіксація – це можливість у випадку інцидентів (аварій) за участі наших суден надавати докази слідчим та судовим інстанціям.

Завантаження...