415 1

Німеччина домовляється з Оманом про постачання скрапленого газу

спг

Як пише Reuters із посиланням на джерела, енергетична компанія RWE у вересні уклала угоду про скраплений газ із ADNOC ОАЕ, а Німеччина шукає інше місце через комунальні компанії Uniper і Sefe, обидві з яких були націоналізовані минулого року. .

Два джерела, які безпосередньо знайомі з питанням, сказали, що угода з Оманом укладатиметься на 0,5-1 млн тонн на рік.

Як повідомляється, Uniper брала участь у переговорах. Компанія вже вела переговори з Оманом щодо угоди щодо аміаку після того, як у 2021 році група підписала угоду з оманським водневим проектом HYPORT Duqm, згідно з якою вона веде переговори про угоду про закупівлю екологічно чистого аміаку.

Німеччина місяцями вела переговори з найбільшим у світі виробником СПГ Катаром щодо додаткових поставок, але Катар віддає перевагу 20-річним контрактам, які суперечать кліматичним цілям Берліна.

Завантаження...