20 290 15

Російський рубль продовжив падіння після запровадження обмежень ціни на нафту

рубль

Курс долара після відкриття торгів на Московській біржі 17 лютого піднявся до 75 рублів. Таке зростання фіксується вперше з 25 квітня 2022 року.

Як пише "Комерсант", на закритті вчорашніх торгів біржовий курс долара становив 74,85 рубля за $1.

Курс євро також перевищив показник у 80 євро.

Зазначається, що біржовий курс рубля до долара та євро знижується з початку лютого через запровадження стелі цін на російську нафту 5 лютого.

Російська валюта почала знижуватися щодо долара в кінці грудня 2022 року. Так, 21 грудня євро перевищив позначку 75 рублів, а долар – 70 рублів. Падіння рубля почалося після того, як країни Заходу погодили введення стелі цін на російську нафту.

Топ коментарі
+9
показати весь коментар
17.02.2023 11:26 Відповісти
+4
Пролетело лето, отшумела осень.
Евро девяносто, доллар семсят восем.
показати весь коментар
17.02.2023 11:06 Відповісти
+3
Освічених редакторів нема? 5 лютого ввели стелю цін на мокшанські нафтопродукти, а не на нафту.
показати весь коментар
17.02.2023 12:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пролетело лето, отшумела осень.
Евро девяносто, доллар семсят восем.
показати весь коментар
17.02.2023 11:06 Відповісти
Гут, гут, вольдемар...
показати весь коментар
17.02.2023 11:06 Відповісти
показати весь коментар
17.02.2023 11:26 Відповісти
А по соточке слабО??))
показати весь коментар
17.02.2023 11:54 Відповісти
гривня зростає
показати весь коментар
17.02.2023 12:02 Відповісти
Освічених редакторів нема? 5 лютого ввели стелю цін на мокшанські нафтопродукти, а не на нафту.
показати весь коментар
17.02.2023 12:07 Відповісти
Они сами его роняют вслед за нефтью. Поиграли в сильный рубль чтобы утереть нос Байдену, теперь снова за ум взялись.

https://biz.censor.net/comments/locate/3400339/01921315-ef6f-728d-826c-0bd12c57d1f5
показати весь коментар
17.02.2023 12:20 Відповісти
А Байден хоть в курсі?
показати весь коментар
18.02.2023 11:07 Відповісти
Конечно, в свое время сделал немало комичных заявлений про рубль.
показати весь коментар
18.02.2023 12:06 Відповісти
Має значення не курс, а його стабільність.
Саме на "різниці" коливань ( глобальних, не за день чи тиждень а за рік два) робиться та виводиться та маржа, яка потім покривається або емісією ( тобто платять всі хто володіє капіталом або його заробляє) або зовнішнім боргом ( тобто платять тільки ті хто заробляє у вигляді податків)
У випадку рубля за рік був від 200 до 50 руб за долар, отже, хто контролював цей процес, мав можливість мати 400% з цієї ситуації.
показати весь коментар
17.02.2023 12:57 Відповісти
А що там з гривнею?
показати весь коментар
19.02.2023 09:39 Відповісти
А нахрена им доллары, если на них не поехать, ни купить?
показати весь коментар
19.02.2023 10:47 Відповісти
Хіба там є курс?))Штучно тримають,як при саюзє.а долара купити неможливо.Чи можливо?А тоді друге питання: адля чого?Як в їх кіні "стоіт та ано стоіт,так вєдь нікото нє пакупаєт")
показати весь коментар
19.02.2023 17:28 Відповісти