8 857 41

У Харкові немає світла, води та опалення, – мер

ігор,терехов

Про це під час телемарафону повідомив міський голова Ігор Терехов, передає Суспільне.

"Була уражена і пошкоджена критична інфраструктура. Я маю на увазі ТЕЦ, трансформаторні підстанції. У всьому місті немає напруги, тому на об'єктах критичної інфраструктури, у медичних закладах ми перейшли на генератори", –зазначив він.

За словами, мера в місті також немає опалення та води.

"Працюємо над відновленням теплопостачання. Водопостачання зараз припинене, але ми розвозимо воду. У всіх районах Харкова будуть виставлені водовізки", – наголосив Терехов.

Раніше у "Харківобленерго" повідомили, що весь Харків перебуває без світла. По області світло почало частково з'являтися у Лозівській, Нововодолазькій та Первомайській громадах.

Як відомо, у ніч на 9 березня російські військові завдали черговий масований удар по енергетичній інфраструктурі України. За даними Міненерго, були атаковані енергооб’єкти в семи областях. 

За даними українських військових, ворог випустив по Україні понад 80 ракет та 8 безпілотників Shahed. Силам ППО вдалося збити 34 ракети та 4 дрони. Ще вісім ракет не досягли своїх цілей.

Топ коментарі
+8
Два тижні всі тільки 3,14ли, як у нас добре. Наче казали кацапам, ну коли ви вже в'їб-те. Цензор також нахвалявся.
показати весь коментар
09.03.2023 11:34 Відповісти
+6
как только объявили, что хотят включить уличное освещение, сразу прилетело.
показати весь коментар
09.03.2023 11:21 Відповісти
+6
генераторы рассосались по пунктах зе-зламности
показати весь коментар
09.03.2023 12:16 Відповісти

Завантаження...