На Полтавщині з понеділка скоротять комендантську годину

"Скорочуємо тривалість комендантської години. Із цим питанням до нас звернулися аграрії. В області стартувала посівна, триває підживлення озимих культур. Збільшився світловий день. Робітники виходять рано вранці в поля, тому є потреба змінити проміжок часу, протягом якого заборонено пересування", – повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
Так, за рішенням Ради оборони області з 27 березня на Полтавщині комендантська година триватиме з 23:00 до 04:00.
Раніше повідомлялося, що в Києві офіційно скоротять комендантську годину з 26 березня.