535 2

"Нафтогаз" запустив найпотужнішу свердловину за останні 2,5 роки

свердловина

Про це повідомляє пресслужба "Нафтогазу".

Зазначається, що добовий дебіт свердловини сягнув понад 460 тис. кубометрів газу на добу.

"Вона має найвищі показники видобутку серед свердловин, які компанія ввела в експлуатацію протягом останніх 2,5 роки. Це важливе досягнення для нас", – зазначив очільник "Нафтогазу" Олексій Чернишов.

Запустити свердловину вдалося завдяки сучасним підходам до обробки геологічної інформації, зокрема матеріалів 3D сейсморозвідки. Це дало змогу ідентифікувати раніше нерозвіданий поклад і визначити оптимальну точку для буріння.

Завантаження...