25 886 69

Туреччина запровадила блокуюче мито на імпорт зерна з України

ердоган,туреччина

Туреччина, найбільший покупець української пшениці та ячменю, з 1 травня цього року запроваджує імпортне мито на пшеницю, ячмінь та кукурудзу у розмірі 130% вартості.

Як повідомляє офіційний вісник Туреччини T.C. Resmi Gazete, наразі ставка такого мита встановлена на рівні 0%, передає Інтерфакс-Україна.

Влада Туреччини пояснює необхідність підвищення мита захистом місцевих виробників напередодні нового сезону.

За даними Державної митної служби України, за підсумками першого кварталу цього року Туреччина була найбільшим покупцем української пшениці, імпортувавши її на $168,8 млн – це 17,7% від усього її експорту. У тому числі в березні Туреччина імпортувала українську пшеницю вартістю $70,9 млн, не неї припадало 20,5% експорту.

Українського ячменю до Туреччини за перший квартал цього року ввезли на $52,7 млн, або 42,1% від усього експорту цієї культури, зокрема у березні на $17,3 млн або 38,8%.

Як повідомлялося, раніше Польща, Угорщина, Болгарія, Словаччина та Румунія заборонили імпорт українського зерна та інших сільгосптоварів, але дозволили їхній транзит. При цьому транзит до Польщі було відновлено лише у ніч на 21 квітня. Переважно українські вантажі прямують до портів на Балтійському морі, що знаходяться на території Польщі та Німеччини, а також до чорноморських портів Румунії та Болгарії.

Після цього Єврокомісія нагадала, що не підтримує такі одноосібні дії, оскільки питання щодо регулювання торгівлі належить до компетенції ЄС. Наразі тривають пререговори між Єврокомісію та цими країнами щодо запровадження обмежень на рівні ЄС.

Поки що Єврокомісія погодилася лише на заборону імпорту пшениці, кукурудзи, ріпаку та насіння соняшнику до цих країн. Своєю чергою міністри сільського господарства Польщі, Болгарії, Румунії, Словаччини та Угорщини хочуть додатково включити до цього списку соняшникову олію, борошно, мед, цукор, м'які фрукти, яйця, м'ясо, молоко та молочні продукти.

Топ коментарі
+22
Треба вирощувати свиней, та годувати збіжжям, виробляти м'ясо, консерви тощо.
Це даст робочі місця та зменшіть корупцію на вивозі зерна.
Зернова мафія це не хоче, бо важко сховати гроші в офшорах по цей схемі.
показати весь коментар
25.04.2023 17:53 Відповісти
+19
Оо кацап ))))
показати весь коментар
25.04.2023 17:39 Відповісти
+19
Никто ради нас страдать не будет и менять образ жизни тоже. И я уверен, если рашка нападет на прибалтику, никто её защищать не будет. Западные страны, это в первую очередь барыжники, прибыль в первую очередь. Поддержка Украины им обходится в мизерную для запада сумму. Зато гешефт просто огромен : сплотить европу перед лицом внешней угрозы, произвести энергопереход, ослабить рашку. На Украину им по большому счету насрать. И последние события с запретом нашей с/х продукции это красноречивое тому потдверждение. Они же знают как тяжело Украине, каждая копейка у нас на счету. Но нет, они не готовы к некоторым лишениям ради нас. И это даже при том, что еврокомиссия предлагала им компенсацию.
Запад с удовольствием будет воевать с нами до последнего украинского мужика, они то ничего не теряют.
Твари они, всегда такими были и такими и будут.
Лет 7 назад они простили Греции 200 миллардов долларов долгов, простили полностью. А нам сделали реструктуризацию, на очень для нас невыгодных условиях и ничего не простили. Они не считали нас за своих и не считают. И в нато нас не возьмут. Может в ес возьмут лет через 20, как страну попрошайку с жесткими условиями.
Сейчас меня закидают тухлыми яйцами, так мне пофигу. Глазки разуй и сам увидишь что я прав.
Это так паскудно все на самом деле.
показати весь коментар
25.04.2023 18:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
все делается до последнего Украинца все так переживают за нас и итоги войны.. что готовы удавить Украину в "дружеских объятиях" ну и кто еще надеется-- что мы будем в ЕС?... лично я считаю -нах нам тот колхоз..каким есть ЕС.. о НАТО я бы еще подумал... и то возможны варианты.. ничего личного это просто бизнес детка..
показати весь коментар
25.04.2023 17:36 Відповісти
Оо кацап ))))
показати весь коментар
25.04.2023 17:39 Відповісти
Наведіть цифри скільки закупляла Європа агропродукції України до війни, чи таки транзит з новими портами про щось говорить...
показати весь коментар
25.04.2023 17:43 Відповісти
Раніше транспортування велося по Чорному морю. Чи що тобі не так?
показати весь коментар
25.04.2023 18:07 Відповісти
І надалі ведеться Чорним морем,залізницею, річками....що вам не так? Ви написали не по темі
показати весь коментар
25.04.2023 18:15 Відповісти
Щось ти недочула, медсестра. Чорним морем неможливо транспортувати будь-що. Доброго ранку. Читай хоч google.
показати весь коментар
25.04.2023 18:19 Відповісти
https://suspilne.media/443184-protesti-proti-ukrainskogo-zerna-v-evropi-u-comu-problema-i-so-z-cim-robiti-ukraini/
показати весь коментар
25.04.2023 18:21 Відповісти
паГаша заблокувала Чорне море. Медсестра, хорош бухати.
показати весь коментар
25.04.2023 18:22 Відповісти
https://www.eurointegration.com.ua/news/2023/04/25/7160495/
показати весь коментар
25.04.2023 18:43 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=x-seMlPBk8o&t=3s
показати весь коментар
25.04.2023 19:03 Відповісти
в спам, свинопес
показати весь коментар
25.04.2023 17:43 Відповісти
Так ты уже консерва вскрытая?
показати весь коментар
25.04.2023 22:10 Відповісти
----
Наглядний приклад - ворог не спить
.......
показати весь коментар
26.04.2023 00:40 Відповісти
зерновим баригам перекрили кисень звідусіль... нічого, гуталініш з ООН викупиить за безцінь все
показати весь коментар
25.04.2023 17:38 Відповісти
Турок накупив зерна у нас за безцінь, йому поки що до виборів вистачить.
показати весь коментар
25.04.2023 18:11 Відповісти
Які ще зернові бариги?? Великі виробничі підприємства,які роблять величезний податковий вклад і тримають купу людей в штаті найчастіше з "білою" зарплатою. Це чесний бізнес,а не "бариги".
показати весь коментар
25.04.2023 18:21 Відповісти
які зернові бариги? Наприклад, Гленкор, чи Каргілл, чи Дрейфус чи Кофко чи ще... їх там багато.... справжніх "українських" компаній... які надзвичайно сильно переживають за правильний і сталий розвиток української аграрної сфери...
показати весь коментар
25.04.2023 19:10 Відповісти
Нахрен мы вообще его сеем. Пускай песок жрут.
показати весь коментар
25.04.2023 17:43 Відповісти
Во !!! Засіяти ріпаком на рік , трохи ринок остине і населення Африки відрегулюється за одно
показати весь коментар
25.04.2023 17:48 Відповісти
А чим платити витрати на війну?
показати весь коментар
25.04.2023 18:09 Відповісти
Наскільки платиться цими грошима за війну? Чи щось не так?
показати весь коментар
25.04.2023 18:12 Відповісти
Чи ти вчора народилася? Тре закупати зброю? Годувати бійців, сплачувати їм, одягати їх, лікувати. Якась ти інфантільна.
показати весь коментар
25.04.2023 18:25 Відповісти
Що закупила зі зброї Україна на кошти від зерна? Не потрібно мене якось називати, шобла зелена,бо те що наразі робить оп тільки інфантільностью і несе. Війна, а лінії управління країною не має.
показати весь коментар
25.04.2023 19:07 Відповісти
Це вже інша тема. Але про 30 000 воїнам читало? Чи ні? І так далі. Медсестра, тебе не вчили в дитинстві, що спочатку треба самостійно вивчити тему, а ніж потім писати твір.
показати весь коментар
25.04.2023 19:50 Відповісти
Можно оружие делать и продавать в третьи страны. У нас *благодаря войне* и рекламе с руками оружие будут отрывать. А на сельском хозяйстве еще никто не разбогател. Кроме того мы ето зерно за бесценок продаем а потом на рашке удобрения закупаем тем самым финансируя своего же врага
показати весь коментар
25.04.2023 18:22 Відповісти
Торгують тим, що мають. Зброю Україна купує, не на часі її продавати.
показати весь коментар
25.04.2023 18:33 Відповісти
Пока Ирландия была фермерской страной, была нищей. Понятно , что после принятия в ес она получила много дотаций. Но сейчас бюджет страны наполняет айти бизнес и фармацевтические компании. Агро продукция занимает небольшую долю бюджета. Украина богата айти специалистами, химиками, физиками. Это специальности, которые признаны миром за нашими специалистами. Вот эти отрасли и развивать, плюс производство оружия и др.
показати весь коментар
26.04.2023 03:34 Відповісти
...
спишуть
...
показати весь коментар
26.04.2023 00:46 Відповісти
Підоргана знову накрило...
показати весь коментар
25.04.2023 17:44 Відповісти
Короче, шАлАдаюШШіх вже нема
показати весь коментар
25.04.2023 17:52 Відповісти
Треба вирощувати свиней, та годувати збіжжям, виробляти м'ясо, консерви тощо.
Це даст робочі місця та зменшіть корупцію на вивозі зерна.
Зернова мафія це не хоче, бо важко сховати гроші в офшорах по цей схемі.
показати весь коментар
25.04.2023 17:53 Відповісти
А також макаронні вироби.
показати весь коментар
25.04.2023 17:56 Відповісти
макаронні на експорт не вийде, не визріває в нас пшениця нужної якості
показати весь коментар
26.04.2023 03:11 Відповісти
У нас не хватает летней температуры?
показати весь коментар
26.04.2023 03:35 Відповісти
Та все значно гірше!
Ці "зернові невігласи" навіть борошно виробляти не хочуть....
І репетують так ніби їм взагалі все заборонили!
Панове, вся західна Европа - відкрто вези та продавай, Африка та Близький Схід - без обмежень та питань, працюйте...
показати весь коментар
25.04.2023 18:05 Відповісти
В Європі свого борошна вистачає. Африці, може, і треба, але грошей нема. Близький Схід? Сумнівно.
показати весь коментар
25.04.2023 20:16 Відповісти
отож, зернова мафія хоче продати по демпінговим цінах, прибутку в казну нуль з бубликом, а бабло наліво. Розвивати промисловість для бариг то не по "понятіям"
показати весь коментар
25.04.2023 18:10 Відповісти
там все простіше набагато.. там трансферні ціни (через прокладку працюють) у самих контор і відповідно занижені податки + чорний і сірий нал самим виробникам.
показати весь коментар
25.04.2023 19:13 Відповісти
І куди потім те м"ясо і консерви дівати? На всякий товар повинен, передусім, бути покупець. Інакше нема сенсу його виробляти.
показати весь коментар
25.04.2023 20:18 Відповісти
Африка з'їсть будь-яку кількість, терміни зберігання будуть другі
показати весь коментар
25.04.2023 21:25 Відповісти
А гроші в Африки є на будь-яку кількість?
показати весь коментар
26.04.2023 00:24 Відповісти
Гога, ты уже примелькался, чучело лишнехромосомное
показати весь коментар
26.04.2023 03:24 Відповісти
Після кількох фанфуриків бояри тобі треба б іти спати, а не срати в коментарях серед ночі. Ти тверезе неадекватне, а п"яне тим більше.
показати весь коментар
26.04.2023 07:43 Відповісти
В Африке много полезных ископаемых, можно бартером, потом продадим.
показати весь коментар
26.04.2023 03:38 Відповісти
Можна було б і так. Але навряд чи наші робітники готові чекати зарплатні по кілька місяців.
показати весь коментар
26.04.2023 07:45 Відповісти
А куди поділися тут ті, що місяцями смоктали ***** "рятівнику" - Ердогану? Шо, шо..?
показати весь коментар
25.04.2023 18:00 Відповісти
Эрдоган это такой же хитро сделанный перец, как и китайский диктатор Си, они все хотят и рыбку

съесть и штаны не замочить, так что не стоит украинской власти слишком доверять таким друзьям.
показати весь коментар
25.04.2023 18:04 Відповісти
Будуть байрактари окупати. Їх вже не видно і нічого про них не чути. Хіба що в програмі у лисого. А, ще пісень наскладали. Саме час переписувати і переспівувати...
показати весь коментар
25.04.2023 18:07 Відповісти
бо в Укрїні вже виробництво по будували
показати весь коментар
25.04.2023 18:12 Відповісти
Завжди добрі наміри перемагає бабло.
показати весь коментар
25.04.2023 18:17 Відповісти
Это так паскудно все на самом деле.
показати весь коментар
25.04.2023 18:24 Відповісти
good speech!
показати весь коментар
25.04.2023 18:54 Відповісти
і це з урахуванням того, що у греків найбільше офіційних вихідних днів і 14 окладів на рік (додаткові оклади на Великдень та Різдво)
показати весь коментар
25.04.2023 19:08 Відповісти
"Запад с удовольствием будет воевать с нами до последнего украинского мужика, они то ничего не теряют."

Типичный кацапский нарратив.
В спам.
показати весь коментар
25.04.2023 20:41 Відповісти
Правда? Обоснуй. Ты похоже прячешься в Германии. Оттуда конечно можно воевать, да?)
показати весь коментар
25.04.2023 21:29 Відповісти
Если б мне было бы хотя бы 50, то воевал бы без вопросов. До последнего себя
показати весь коментар
25.04.2023 21:34 Відповісти
Щоб один воював потрібно 20 у тилу для забезпечення його роботи. Але ж кремледупе грає на розводняку па панятіях.))
показати весь коментар
25.04.2023 22:15 Відповісти
Не, твій висер ото є паскудно.

Захід надає мільярди і відтерміновує сплату. Так що заткни пельку свинокацапська мразота.
показати весь коментар
25.04.2023 21:30 Відповісти
Собака ты злобная.
показати весь коментар
09.05.2023 21:00 Відповісти
Ще одне сміття запоребрикове розсмерділося.
показати весь коментар
25.04.2023 22:10 Відповісти
Воно хоть би слова у методичці переставило - так і шпарить копіпастом не читаючи.

Для інших, хто ведеться на подібні висери кремледупих нагадую - у Реджепа вибори на носі. Ще щось пояснювати чи будем волати надалі про зрадоньку?!))
показати весь коментар
25.04.2023 22:13 Відповісти
" Западные страны, это в первую очередь барыжники ..." Скоко , скоко украинцев щас кормят , дают кров и даже работу эти барыги , уточните , плиз ?
показати весь коментар
25.04.2023 22:16 Відповісти
Наілися хліба .
показати весь коментар
25.04.2023 18:25 Відповісти
Ой Ердоган. Відчуваю не довго тобі ще лишилося. Скоро прийдуть ті, що і пшеницю будуть брати і Швецію в НАТО пустять.
показати весь коментар
25.04.2023 20:43 Відповісти
Як я розумію: Зеленський керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави провалив і потоком відосиків це не приховати!
показати весь коментар
25.04.2023 21:02 Відповісти
Заспокойтесь, просто у Ердогана вибори.
показати весь коментар
25.04.2023 22:11 Відповісти
Бездарний уряд Зеленського-Шмигаля повністю провалив питання аграрного експорту української продукції, позбавивши країну більшої частини валютних надходжень. Крім того безконтрольний вивіз т.з. "зерновим коридором" завдяки митній корупції став каналом "чорного" експорту, реальні гроші за який не повернулись в Україну. https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html
показати весь коментар
26.04.2023 07:55 Відповісти
Так не продавати їм треба! Іще на їхні товари мита ввести! (мило там, побутова хімія, овочі та фрукти).

Куди Зеля дивиться!
показати весь коментар
27.04.2023 16:22 Відповісти