4 316 16

Менеджери "Центренерго" допомогли трейдеру Коломойського уникнути штрафів на 176 мільйонів, – САП

коломойський

Як повідомляє преслужба Спеціалізованої антикоруційної прокуратури (САП), дії ексчлена дирекції кваліфіковані за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 28 – ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 28 – ч. 1 ст. 366 КК України. Його пособникам інкриміновано ч. 5 ст. 27 – ч. 2 ст. 28 – ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 27 – ч. 2 ст. 28 – ч. 1 ст. 366 КК України.

Зважаючи на те, що місцеперебування колишніх посадових осіб "Центренерго" не встановлене, про підозру їм повідомили у порядку ст. 135, ст. 278 КПК України.

За даними слідства, у 2020 році ПАТ "Центренерго" уклало угоду про продаж електроенергії ТОВ "Юнайтед Енерджі" – переможцю аукціону.

"Через невідбір законтрактованої за цими угодами електроенергії компанія-переможець мала сплатити штраф. Аби цього уникнути, з ПАТ заднім числом уклали додаткові угоди: виключили з основних угод положення про дозволені межі відхилення від обсягів відібрання електроенергії. Такі зміни дозволили згаданому ТОВ відбирати будь-який обсяг електроенергії, незважаючи на те, що за умовою проведених аукціонів відібрання договірного обсягу електроенергії мало бути гарантоване", – уточнили у пресслужбі НАБУ.

У результаті таких дій ПАТ "Центренерго" недоотримано доходу на суму понад 176,8 млн грн – саме стільки коштів приватна компанія мала сплатити за невиконання зазначеного обов’язку.

Як повідомлялося, раніше САП завершила слідство у справі щодо завдання 93,76 млн грн збитків "Енергоатому" внаслідок продажу електроенергії тому ж трейдеру "Юнайтед Енерджі" за заниженою ціною. Цю компанію пов'язують з Ігорем Коломойським.

Топ коментарі
+7
Це все витворяють привладні служки каламоского під час кривавої війни в Україні!!
Марафонять служки Україною, як каламойському заманеться!!!
Розраховуються з ним служки, за перебування на посадах!!!
Тому ліхтарна люстрація …
Поки Українці ЖИТТЯ кладуть за Україну, привладні ГРОШІ КЛАДУТЬ з України до власних кишень, за їх кров!!!
А Стефанчук-Зеленський та їх шлепери Уряді, дивно замовчують весь схематоз в Україні уже 4 роки, витріщивши очки! !!!
показати весь коментар
05.05.2023 20:15 Відповісти
+6
Всі олігархи України з дитинства були злодійкуватими і шахраюватими і в часи дикого ринку злодійством і підкупом за копійки скупили державну власність. Тут не має ніяких геніїв бізнесу та винахідників. Завдяки продажним правоохоронцям ніхто з них навіть і не сидів.
показати весь коментар
05.05.2023 23:53 Відповісти
+6
https://www.youtube.com/watch?v=R1a5ZxkRFyg Космічні плани влади зелених злодюжок на Укрнафту. Війна? Не чули. - YouTube

показати весь коментар
06.05.2023 02:33 Відповісти

Завантаження...