1 473 15

Колумбія та Замбія впровадять аналог української "Дії"

дія

Першими країнами, які почнуть процес впровадження українського застосунку з державними послугами "Дія", стануть Колумбія та Замбія.

Про це під час презентації "Дії" у Вашингтоні заявила адміністраторка Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Саманта Пауер, передає Укрінформ.

"У січні цього року я оголосила, що США підтримають партнерські країни, яких надихнула "Дія" та які хочуть прискорити власну цифрову трансформацію, розвиваючи та розширюючи власні можливості електронного врядування", – зазначила вона.

Вона зазначила, що цей досвід матиме свої особливості в різних країнах. "Я в захваті від того, що USAID працюватиме з Колумбією та Замбією", – наголосила Пауер.

Вона зазначила, що Сполучені Штати прагнуть допомогти партнерам "знайти шляхи для досягнення прогресу" в цифровій цивільній інфраструктурі.

"І ми продовжимо наше тісне партнерство з Україною, як шляхом подальшої підтримки розвитку "Дії", так і в сприянні партнерству з іншими країнами, щоб українське лідерство могло надихати більше цифрових трансформацій у всьому світі", – підкреслила адміністраторка USAID.

За даними Міністерсства цифрової трансформації, наразі "Дією" користуються 19 млн людей. Завдяки застосунку можна оформити 14 документів та скористатися 30 сервісами.

Топ коментарі
+5
Інші, більш розвинені країни, Дію впроваджувати чомусь не поспішають.
показати весь коментар
24.05.2023 10:55 Відповісти
+5
На разработку "Дии" было потрачено около 10 млн.$ грантовых (зарубежных) денег и 20 млн.$ бюджетных. Итого 30 млн.$
Я разговаривал с несколькими СЕО IT компаний. Все говорят, что такие затраты - это в десятки раз больше "нормальных". Для понимания: Разработка соцсети (аналог MySpace) это около 150 000$
Но это еще не все. После собственно разработки начинается техподдержка, хостинг, всякие дополнения, допилы и т.п.
В 2022 г. из госбюджета на Дию потратили 244 млн. грн. А USAID (Агентство США по международному развитию) еще дополнительно выделило 8,5 млн.$ для некого "расширения функционала".

Коррупция? Распил бабла? Не, не слышали ...
показати весь коментар
24.05.2023 15:41 Відповісти
+5
Тепер замовляти кокаїн чи вбивства можна буде прямо в Дії!
Для того, щоб авторитет Дії став незаперечним, потрібно впровадити її ще в диких племенах Амазонки!
показати весь коментар
24.05.2023 17:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Інші, більш розвинені країни, Дію впроваджувати чомусь не поспішають.
показати весь коментар
24.05.2023 10:55 Відповісти
бо не настільки розвинені технологічно. Не можуть дозволити собі так ризикувати персональними даними своїх громадян!
показати весь коментар
24.05.2023 11:52 Відповісти
Так, у нас жіжіталізація впєрєді планєти всєй.
показати весь коментар
24.05.2023 11:59 Відповісти
Сполучені Штати Америки не настільки технологічно розвинуті як аграрна Україна й тому не можуть дозволити собі так ризикувати персональними даними своїх громадян?
показати весь коментар
24.05.2023 12:17 Відповісти
У Вас особисто встановлена "Дія"?
показати весь коментар
25.05.2023 06:53 Відповісти
Встановлена. За примусом.
показати весь коментар
25.05.2023 11:11 Відповісти
Ясно.Тоді все зрозуміло.Особливо після вашої останньої відповіді про примусове встановлення.
показати весь коментар
25.05.2023 14:01 Відповісти
Це просто прорив! Чекаємо на інформацію про запровадження Дії в Судані, Абхазії та Північній Кореє!
показати весь коментар
24.05.2023 11:51 Відповісти
Дія - для фальсифікацій... Саме такі країни і зацікавлені.....
показати весь коментар
24.05.2023 14:12 Відповісти
показати весь коментар
24.05.2023 17:53 Відповісти
Тепер персональні дані українців стануть доступні в Колумбії та Замбії?
показати весь коментар
24.05.2023 19:49 Відповісти
показати весь коментар
24.05.2023 20:13 Відповісти
Читайте уважніше - аналог дії. Дія працює і у Польщі. Не ідеально, але працює.
показати весь коментар
25.05.2023 06:45 Відповісти