3 003 23

Венеційська комісія рекомендувала відкласти запуск закону про олігархів, – Мін’юст

олігархи,олігарх

Про це розповів міністр юстиції Денис Малюська, інформує пресслужба Мін’юсту.

"Ключове рішення, яке прийняла Венеційська комісія, – рекомендувати Україні відтермінувати імплементацію закону з огляду на війну. Справа в тому, що війна істотно змінює баланс сил в Україні, істотно зменшує вплив олігархів (це як руйнування їхніх підприємств, так і особливості функціонування органів державної влади в умовах війни)", – повідомив міністр.

"Належним чином оцінити вплив закону на політичну, правову систему вкрай складно. Тому, Венеційська комісія рекомендує почекати з імплементацією, допоки закінчиться війна", – додав Малюська.

Він нагадав, що імплементація закону про олігархів відповідно до висновку Венеційської комісії – це одна з умов для початку перемовин про вступ України до ЄС.

Як повідомлялося, у березні Кабмін відклав строки виконання низки положень закону "про олігархів". Зокрема, передбачалося, що РНБО спільно з Мінцифри мали забезпечити розроблення та функціонування реєстру олігархів до квітня 2022 року. В оновленому плані запуск реєстру має розпочатися "через три місяці з дня опублікування висновку Венеційської комісії".

Водночас агентство Bloomberg зауважувало, що внаслідок повномасштабного вторгнення РФ українські олігархи втратили активи та політичний вплив, через що фактично перестали бути олігархами. Водночас зберігаються ризики появи нових олігархів, що оже поставити під загрозу зовнішнє фінансування повоєнної відбудови України.

Топ коментарі
+15
Це брехня. Нічого Венеціанська комісія такого не рекомендувала. Це українські олігархи рекомендують обікрасти Україну під час війни. Закон на паузі вже 30 років. Кого ви слухаєте? Це чмо малюську?
Максимум, що могло прийти - пігулка від якогось клерка, який за 3 червонця від українських крадунів намалював на бланку комісії "рекомендацію обісратись". Або й взагалі самі намалювали на туалетному папері, й підписа підробили.
показати весь коментар
09.06.2023 17:20 Відповісти
+7
показати весь коментар
09.06.2023 17:09 Відповісти
+7
Закон про олігархів це одна з 7-ми вимог вступу до ЄС, так що все вони брешуть, брешуть і не червоніють.
показати весь коментар
09.06.2023 18:43 Відповісти

Завантаження...