3 562 38

Українці у червні задонатили на армію рекордні 2,4 мільярда

деньги,армия

Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними "Опендатабот".

Найбільші збори виявилися у платформи United24 – 5,54 млрд грн або 66% від загального обсягу. На рахунки фонду "Повернись живим" надійшло 1,81 млрд грн (22%), а до фонду Сергія Притули – близько 1 млрд грн (12%).

Зазначається, що переважну більшість коштів, які перерахували на рахунки United24, призначені на потреби ЗСУ (на оборону) – 4,93 млрд грн або 89% усіх отриманих цією платформою донатів. Решту жертвували на на медичну допомогу і на відбудову України – 0,45 млрд грн та 0,16 млрд грн відповідно.

Крім того, у червні на оборону українці пожертвували 2,4 млрд грн – абсолютний рекорд та майже половина від усіх донатів на оборону в першому півріччі поточного року. Попередній максимум фіксували у липні минулого року – 2,24 млрд грн.

При цьому, результати зборів на ЗСУ за червень у 4,8 раза перевищили показники періоду січня-травня поточного року – тоді United24, у середньому, збирала на ці потреби 0,5 млрд грн на місяць.

Схожа ситуація і з двома іншими благодійними фондами. У червні на 17% зросли збори "Повернись живим" – 0,34 млрд грн проти "средніх" 0,29 млрд грн впродовж січня-травня поточного року. Зростання у Фонді Сергія Притули склало аж 37% – у червні українці задонатили 0,22 млрд грн, тоді як у середньому цього року на рахунки заходило 0,16 млрд грн.

Топ коментарі
+19
зелений барига задонатив 20% нашої території та десятки тисяч загиблих і це воно тільки вчиться донатити... мальчік єщьо научіцца...
показати весь коментар
21.07.2023 11:05 Відповісти
+18
На эти деньги можно снять не сериал, а целый блок-бастер про Паровознюка
показати весь коментар
21.07.2023 10:53 Відповісти
+16
А скільки задонатив зелений барига?
показати весь коментар
21.07.2023 10:55 Відповісти

Завантаження...