Маск змінює логотип Twitter

Як пише The Financial Times, компанія проведе великий корпоративний ребрендинг на тлі проблем із залученням реклами та боротьби з конкурентами.
Маск повідомив про оновлення логотипу 23 липня. Він зазначив, що "незабаром ми попрощаємося з брендом Twitter і, поступово, з усіма пташками". "Якщо сьогодні ввечері буде опубліковано достатньо хороший логотип "X", ми зробимо так, щоб його опублікували в усьому світі завтра", – зазначив він.
Також він заявив, що домен x.com тепер веде на сайт сервісу. Раніше Маск уже змінив назву компанії на X Corp в документах як частину своїх планів створити "додаток для всього" під брендом "X".
Уже 24 липня виконавча директорка Twitter Лінда Яккоріно оприлюднила оновлений логотип.
X is here! Let’s do this. pic.twitter.com/1VqEPlLchj
— Linda Yaccarino (@lindayacc) July 24, 2023
Напередодні вона виклала бачення "X" на зустрічі з провідними маркетологами в Напі (Каліфорнія), закликавши присутніх співпрацювати з компанією над її новими амбіціями, оскільки "зміни почнуть розгортатися найближчими тижнями".
Компанія планує перейти від платформи, орієнтованої на текст, до інтеграції більше аудіо, відео та платіжних функцій і прагне залучити рекламодавців, а також співпрацювати із мовниками або платіжними системами.
Яккаріно також повідомила рекламодавцям, що компанія планує використовувати штучний інтелект, тісно співпрацюючи з новою компанією Маска зі штучного інтелекту xAI.