2 482 12

Рада на найближчому засіданні розгляне законопроєкт про відновлення електронного декларування

декларування,декларація

Верховна Рада на найближчому засіданні розгляне у першому читанні законопроєкт про відновлення електронного декларування.

Про це повідомила заступниця керівника парламентської фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук, передає Укрінформ.

"Скоріше за все, незабаром у ad hoc режимі буде зареєстровано нову редакцію законопроєкту про відновлення електронного декларування. Він буде винесений на голосування на найближче засідання парламенту. Основою для ухвалення має бути той текст, який погоджений Міністерством юстиції та МФВ", – сказала вона у коментарі виданню.

Як повідомлялося, Верховна Рада призупинила публікацію декларацій про майно народних депутатів та чиновників через війну.

Країни "Великої сімки" (G7) неодноразово закликали українську владу відновити електронне декларування доходів депутатів та чиновників.

У грудні минулого року перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко обіцяв, що депутати підготують відповідний законопроєкт про відновлення електронного декларування з 1 квітня, проте парламент його досі не розглядав.

Топ коментарі
+4
А навіщо її було відміняти ?
показати весь коментар
26.07.2023 18:06 Відповісти
+3
А вы читаете статью? ЕС. Наполягае о декларации. В данно ситуации не слушать наших основных союзников- значит работать против Украины
показати весь коментар
26.07.2023 13:31 Відповісти
+2
Це якось заважає Перемозі ??
показати весь коментар
26.07.2023 18:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це якось наближає перемогу, паскуди?
показати весь коментар
26.07.2023 12:47 Відповісти
А вы читаете статью? ЕС. Наполягае о декларации. В данно ситуации не слушать наших основных союзников- значит работать против Украины
показати весь коментар
26.07.2023 13:31 Відповісти
Підр кацапський. Твої союзники - це парашия, півн корея, венесуела та інші. А декларування доходів чиновників є у всіх країнах Заходу.
показати весь коментар
27.07.2023 05:29 Відповісти
Почему нас тогда возьмут в НАТУ только после окончания войны, а не сейчас? Значит и всю дрочь вот эту после победы выполнять будем. Ну по вашей логике
показати весь коментар
26.07.2023 14:48 Відповісти
Це якось заважає Перемозі ??
показати весь коментар
26.07.2023 18:59 Відповісти
як що це дійсно буде закон про декларування, по якому живе увесь цивільний світ, то краще ляжте, як що стоїте!
ми всі прихуїмо, від того як наші обранці та чиновники збагатили виробників дорогущих авто, швейцарських годинників, ріелтерів та продавців всякого шмот'я, за останні півтора року.
показати весь коментар
26.07.2023 15:07 Відповісти
А навіщо її було відміняти ?
показати весь коментар
26.07.2023 18:06 Відповісти
+5
показати весь коментар
26.07.2023 19:00 Відповісти
Очевидно ж - щоб спокійно красти гроші з бюджету. Вам же сказали що епоха бідності скінчилась. Просто не сказали для кого.
показати весь коментар
27.07.2023 08:30 Відповісти
ну нехай повертають тільки нехай і барижня подає декларації, а то як податки чи заробітну платню працівникам платити то нию ь що їх душать а як машини та будинки капувати та хабарі чиновникам давати з метою незаконно отримати можливості до ще більшого збагачення то це нічого страшного