838 11

Узимку світло не вимикатимуть, якщо не буде нових обстрілів, – Міненерго

галущенко

Енергетичну інфраструктуру України готують до ефективної роботи взимку, а відповідні установи відпрацьовують швидке реагування на можливі екстрені ситуації.

Про це зазначив міністр енергетики Герман Галущенко на брифінгу під час робочої поїздки на Львівщину, передає пресслужба Міненерго.

"Енергосистема буде готова до зими, є всі необхідні ресурси для проходження опалювального зимового сезону без відключень електроенергії. Але не виключені наслідки ворожих терористичних атак, які ми не можемо прогнозувати. Мета ворога – досягти блекауту в Україні. Минулої зими ми багато чому навчилися з погляду втримання енергосистеми, але удари ворога можуть бути модифіковані", – сказав міністр.

Галущенко підкреслив, що в разі відсутності нових серйозних пошкоджень через обстріли не планується вводити обмеження в подачі електроенергії споживачам.

"Якщо і будуть відключення світла, то вони будуть наслідком атак на нашу енергосистему і матимуть тимчасовий характер", – додав він.

Як повідомлялося, у січні 2023 року 73% підприємств тимчасово призупиняли роботу через вимкнення електропостачання. У середньому через відсутність світла вони втратили 15% робочого часу.

Топ коментарі
+2
Ну а сотні мільйонів для СЕС брата Шурми прошли. Отличная работа!
показати весь коментар
22.08.2023 10:22 Відповісти
+2
как правило все в точности наоборот происходит.
показати весь коментар
22.08.2023 11:14 Відповісти
+2
Можна вважати що Міненерго зняло з себе відповідальність?
показати весь коментар
22.08.2023 11:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну а сотні мільйонів для СЕС брата Шурми прошли. Отличная работа!
показати весь коментар
22.08.2023 10:22 Відповісти
Виконувати ТРЕБА було керівникам ЦОВВ положення

ЗАКОНУ УКРАЇНИ

Про функціонування паливно-енергетичного комплексу в особливий період

(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2006, № 52, ст.526), а не власників облЕнерго ЗБАГАЧУВАТИ!!
ГЕНПРОКУРОР, повинен уже узагальнити ЗАСЛУГИ причетних…
показати весь коментар
22.08.2023 10:31 Відповісти
как правило все в точности наоборот происходит.
показати весь коментар
22.08.2023 11:14 Відповісти
Можна вважати що Міненерго зняло з себе відповідальність?
показати весь коментар
22.08.2023 11:49 Відповісти
а чого вимикати світло, коли не буде обстрілів? що це за обіцянка..?
показати весь коментар
22.08.2023 11:55 Відповісти
Значить точно будуть вимикати.
показати весь коментар
22.08.2023 12:01 Відповісти
Чергове бла-бла так говорять на базарі,а не міністри.
показати весь коментар
22.08.2023 12:28 Відповісти
Це той чувак, що відправив 324 мільонів Шаурмі, за невироблену електрику?
показати весь коментар
22.08.2023 12:46 Відповісти
Узимку світло не вимикатимуть, якщо не буде нових обстрілів, - Міненерго Джерело: https://biz.censor.net/n3438891
Нахера тоді ціни на електрику повисили уроди як що ситуацію не контролюєте ?
показати весь коментар
22.08.2023 13:51 Відповісти
Наша ШОУрма нагенерує)
показати весь коментар
22.08.2023 14:02 Відповісти
Хто відповість за 300 млн для Шурми, Галущенко? Як що б , да каби((((