67 072 97

В Україні відкрили нове родовище на мільярд кубометрів газу

нафтогаз

АТ "Укргазвидобування" (належить до групи "Нафтогаз") відкрило нове родовище газу, його запаси можуть сягати мільярда кубометрів.

Про це повідомляє пресслужба НАК "Нафтогаз України".

Зазначається, що нафтогазова ділянка вивчалася "з нуля", родовище на ній було відкрите свердловиною глибиною майже 4 тис. метрів. Перед бурінням фахівці провели 3D сейсморозвідувальне дослідження. Отримана геологічна інформація свідчить, що запаси нового родовища можуть сягати 1 млрд кубометрів газу.

"Це не перше відкриття нових вуглеводневих покладів за цей рік. Нарощуючи запаси ми створюємо перспективу для сталого зростання видобутку газу", – прокоментував тимчасовий виконувач обовʼязків генерального директора АТ "Укргазвидобування" Олег Толмачев.

Він також додав, що компанія продовжить програму геологічної розвідки на даному родовищі і планує тут буріння нових свердловин.

Топ коментарі
+51
Кто из бывших регионалов получит лицензии на добычу?
показати весь коментар
29.08.2023 12:29 Відповісти
+47
Його швиденько приберуть до рук зелені крадуни.
показати весь коментар
29.08.2023 12:31 Відповісти
+37
Саме так. За гроші держави все обладнають і своїм "продадуть". А потмі по методу Бєні - прибутки собі, збитки державі. Схема відпрацьована десятиріччами.
показати весь коментар
29.08.2023 12:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кто из бывших регионалов получит лицензии на добычу?
показати весь коментар
29.08.2023 12:29 Відповісти
Його швиденько приберуть до рук зелені крадуни.
показати весь коментар
29.08.2023 12:31 Відповісти
Повністю прибрати не зможуть, бо Нафтогаз належить Україні, але мати з цього щось будуть стовідсотково, бо ще не в усіх "внуків прібарахлілісь"
показати весь коментар
29.08.2023 12:35 Відповісти
Тільки що перевірив який рахунок мені виставив Нафтогаз. Чомусь 1 гривня.
показати весь коментар
29.08.2023 12:45 Відповісти
Це певно "зелені крадуни" злякалися твоєї принципової щоденної критики.
Пробують відкупитися.
показати весь коментар
29.08.2023 14:40 Відповісти
Украине много чего належить, но по какой-то причине находится в руках людей неукраинской национальности.
показати весь коментар
29.08.2023 13:01 Відповісти
Чому, твоєму хазяїну, ведмедчуку багато, що належало в Україні.
показати весь коментар
29.08.2023 19:14 Відповісти
Саме так. За гроші держави все обладнають і своїм "продадуть". А потмі по методу Бєні - прибутки собі, збитки державі. Схема відпрацьована десятиріччами.
показати весь коментар
29.08.2023 12:50 Відповісти
Коболев мастер класс может провести как правильно свиснуть деньги через трубу.
показати весь коментар
29.08.2023 13:27 Відповісти
Да,Коболев& К° в бюджет "свиснули через трубу" более 5 миллиардов $ ,а Зеленнский &К95 розмародерил их из бджета а 1 год!
О как!
Кто мародер?
показати весь коментар
29.08.2023 14:29 Відповісти
А те що ті п'ять мільярдів витягнули з кишень українців, + виграла найнята компанія, позов до підарашки, на підставі газової угоди Тимошенко , вас це не цікавить, все що зробив ваш коболєв, це отримав хорошу премію з вітренком, і порадували своїх матусь - шльондрів...
Коли ви вже порозумнішаєте....
показати весь коментар
29.08.2023 18:14 Відповісти
І дійсно! Коли вже бидло порозумнішає!
В нього з кишень з 2019 року зешобла тягне так,як ніколи за всі остані 30 років - а воно захищає земародьорів і гавкає на того,хто ВПЕРШЕ зробив держпідприємство прибутковим!
показати весь коментар
29.08.2023 21:03 Відповісти
Ну это вряд-ли. Все достанется бородатому влагалищу Бене КАЛ-о-Мойскому, он так тужился, когда приводил к власти всю эту ЗЕбанутую срань, что получит это месторождение без особых усилий. Через подставных.
показати весь коментар
29.08.2023 12:51 Відповісти
Вони перефарбувались в зелений колір.
показати весь коментар
29.08.2023 13:50 Відповісти
Вот сразу регионалы. А может это будет кто-то из ОПЗЖ...
показати весь коментар
29.08.2023 13:54 Відповісти
А що це не одне і те ж?!
показати весь коментар
29.08.2023 14:00 Відповісти
В этом шапито возможно все.
показати весь коментар
29.08.2023 14:05 Відповісти
зараз якась беня чи моня чи ще хузнахто покаже доки що родовище вже його
або воно вже в аренді
короче
народі попаде куй або обісрана тріска
а так, як газу в Україністане більше, він трохи здорожчає
раза в два
показати весь коментар
29.08.2023 14:17 Відповісти
Головне, щоб ліпкіє ручонки тіпа шухричів та жюльків не торкнулись...
показати весь коментар
29.08.2023 12:31 Відповісти
Яким чином? Нафтогаз належить Україні
показати весь коментар
29.08.2023 12:34 Відповісти
Що, що?!
показати весь коментар
29.08.2023 12:36 Відповісти
Акціонерне товариство "Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» (НАК «Нафтогаз України») - найбільша за часткою у ВВП компанія України, провідне підприємство паливно-енергетичного комплексу країни. Засновником та єдиним акціонером компанії є держава
показати весь коментар
29.08.2023 12:39 Відповісти
Тобі скільки рочків, хлопчику, що в такі казочки віриш?
показати весь коментар
29.08.2023 12:41 Відповісти
Мені достатньо і років і вченого звання і рівня освіти, і військової спеціальності, щоб це знати , а хлопчики це сцикуни, що від тцкашників ховаються по всіх шпаринах, бо незалежно від їхнього біологічного віку вони залишаються недолугими дітьми, а я Націоналістично налаштований Українець! І впевнений у тому, що всі вороги України будуть знищені, а всі збитки Державі повернутися!
показати весь коментар
29.08.2023 12:55 Відповісти
Якби ж то мудрість визначалась віком і вченим ступенем... то раз. І ще, мова не про Нафтогаз, навіть, а про газові родовища! А Нафтогаз в нас то таке, то велике корито, де всяка нечисть харчується. До речі, до 19-го року він був прибутковий, а останні роки в багатомільярдних збитках Років і вченого ступеня достатньо, щоб той феномен пояснити?
показати весь коментар
29.08.2023 13:06 Відповісти
Напевно, я вам нічого не поясню бо вам скоріше чогось недостатньо чи років чи освіти. " Без розуму Розумного не зрозумієш" !!!
показати весь коментар
29.08.2023 13:26 Відповісти
Дякую, не треба... Боже упаси від такого розуму...
До речі, а чого Нафтогаз став збитковим вам ваш "розум" нічого не каже?
показати весь коментар
29.08.2023 13:40 Відповісти
Девочки, не ссорьтесь....
показати весь коментар
29.08.2023 13:37 Відповісти
Наівний.
показати весь коментар
29.08.2023 13:21 Відповісти
не багато, видно....
в казки вірить......
показати весь коментар
29.08.2023 13:53 Відповісти
Єдиним власником НАК «Нафтогаз України» - є держава в особі Кабінету Міністрів України.
показати весь коментар
29.08.2023 12:40 Відповісти
Ще одне дитятко казочок начиталось...
показати весь коментар
29.08.2023 12:43 Відповісти
А ще "земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси,належать українському народу".
Ви хіба не знали 😂
показати весь коментар
29.08.2023 12:49 Відповісти
А як-жеж, так і е. Тільки керувати всим цим буде ЗЕбанута срань.
показати весь коментар
29.08.2023 12:53 Відповісти
Якому, якому народу?
показати весь коментар
29.08.2023 13:05 Відповісти
А кому належить Україна?
показати весь коментар
29.08.2023 13:52 Відповісти
Що саме ви хочете почути? Не соромтеся, розширте своє питання.
показати весь коментар
29.08.2023 14:00 Відповісти
Прокацапські тролі хочуть почути будь-що, що може бути використано у пропі.дарососійській пропаганді, а ще їх кумарять ресурси, що належать Українському народові, тому у них кришу рве, бо ресурси у їхній недодержаві належать х@йлу і його конторі!
показати весь коментар
29.08.2023 14:32 Відповісти
Ага, а Шурма в наглядовій раді... Хоча, щодо власника ти дійсно правий. Правда, до тої власності решта громадян України відношення ніякого не мають. Ну чомусь так сталось...
показати весь коментар
29.08.2023 12:45 Відповісти
Наївний ти Артем... Мабуть ше молодий?
показати весь коментар
29.08.2023 13:10 Відповісти
Ага , пам"ятаємо - всє ми прєзідєнти?
показати весь коментар
29.08.2023 14:01 Відповісти
У Юльки є свердловини?
показати весь коментар
29.08.2023 12:46 Відповісти
У Бздюлі Мошонки? Нееее, всим цим будуть кирувать новие лица.
показати весь коментар
29.08.2023 12:56 Відповісти
показати весь коментар
29.08.2023 13:04 Відповісти
Ключове слово типа
показати весь коментар
29.08.2023 13:09 Відповісти
Як мінімум 3 🙈🙉🙊
показати весь коментар
29.08.2023 14:34 Відповісти
А Шуфрич вже в долі? Разом з Жулькою чи сам?
показати весь коментар
29.08.2023 12:35 Відповісти
Тепер є куди рєзнікова пристроїть!
показати весь коментар
29.08.2023 12:38 Відповісти
Та його завжди було куди пристроїти і решту корумпованої зелені теж, є таке чудове місце на вулиці Дихтярівській у м. Києві, називається СІЗО номер 13, з рештою до діда Лукяна потраплять всі корумповані виб.лядки, єврейські паспорти не допоможуть!
показати весь коментар
29.08.2023 12:44 Відповісти
Значить знову газ подорожчає ( . Зелені причину знайдуть.
показати весь коментар
29.08.2023 12:40 Відповісти
По состоянию на 31 декабря 2022 года на территории России запасы углеводородов Группы «Газпром» по категориям A+B1+C1 (по российской классификации) составили
27 942,9 млрд куб. м природного газа
Проектная мощность С-2 55 млрд м³/год
Фактическое потребление природного газа в Украине в 2021 году составило 26,8 млрд кубометров - это на 6,6% меньше, чем в 2020 году.
Тобто цього родовища вистачить, щоб закрити частину побутових потреб, для нашої промисловості на один зуб, ні про який там великий експорт мови не йде.
Русня викачала всі великі родовища ще за часів совка. Тільки сланцевий газ може бути перспективним, все інше - лише рештки розкоші.
показати весь коментар
29.08.2023 12:40 Відповісти
Одна из причин войны, сланцевое месторождение на границе Харьковской и луганской обл. Самое большое в Европе кстати. Так и есть.
показати весь коментар
29.08.2023 12:45 Відповісти
Тому русня і ставить задачу "вихода на адміністратівниє граніци Донєцкой і Луганской областєй" та тисне під Куп'янськом. Викопні ресурси для русні дорожчі за людей, тому що людей нових понароджують, а копалини витратив - і не буде більше.
показати весь коментар
29.08.2023 12:47 Відповісти
Ігор Валерійович лайкнув.
показати весь коментар
29.08.2023 12:42 Відповісти
Ага
зелені у коментах шуфрича згадують
А про цього лідора мовчать
показати весь коментар
29.08.2023 12:48 Відповісти
Просто, той підор здебільшого іншу травичку випасає, він більше з нафтою має справу і з банками. А газовидобуток то хіба так, для різноманіття.
показати весь коментар
29.08.2023 12:54 Відповісти
Скоріше прокукарікав.
показати весь коментар
29.08.2023 12:57 Відповісти
Це тільки початок великих відкриттів. Копати в Україні і копати
показати весь коментар
29.08.2023 12:45 Відповісти
Це маленьке відкриття. На жаль, десь 2/3 корисних копалин зосереджені у Донецькій та Луганській областях, тому туди так несамовито пре русня.
показати весь коментар
29.08.2023 12:48 Відповісти
Цікаво, якщо це правда, то чого ж мразіяні не добували корисні копалини там з 2014 року?
показати весь коментар
29.08.2023 13:24 Відповісти
А ми звідки знаємо, видобували чи ні? Зараз активно розробляють гранітні кар'єри біля Маріуполя, це з того, що в новини просочилось. Ну і "вишки Бойко" не пейзаж всі ці роки прикрашали.
показати весь коментар
29.08.2023 13:25 Відповісти
чому, копанок було багато
показати весь коментар
29.08.2023 13:57 Відповісти
Копанки - це більшістю заброшені шахти, де видобуток великими масштабами вже недоцільний. А міцевим на пляшку вистасить вугілля
показати весь коментар
29.08.2023 14:10 Відповісти
а хіба в копанках корисні копалини не добувають?
показати весь коментар
29.08.2023 14:15 Відповісти
Якщо копнути там де треба, то це співвідношення може кардинально змінитися.
показати весь коментар
29.08.2023 14:14 Відповісти
Не слід сподіватись на сите життя за рахунок продажу корисних копалин.
показати весь коментар
29.08.2023 14:18 Відповісти
Цей обсяг всього на кілька тижнів споживання для України
показати весь коментар
29.08.2023 12:48 Відповісти
.... і будуть продавати його закордон по скаженим цінам, а українці будуть жити на реверсному газу теж за скажені ціни. Кругообіг бабла в природі
показати весь коментар
29.08.2023 12:48 Відповісти
Навіщо так складно. Ще Сеня Яценюк, коли косив під порядного, казав, що наш газ споживачам продають за ціною реверсного.
показати весь коментар
29.08.2023 12:52 Відповісти
Нове родовище на мільярд кубометрів газу....

Для розуміння масштабу цифр: в дні миру УкрГазВидобування видобувало 44млн. кубічних метрів за добу (1);
в морозні дні в Україні витрачали за добу від 120 -180 млн. куб. м. природного газу (2);
на цілий рік домогосподарству необхідно в середньому 1.5 - 2.0 тисяч, - 0.2 млн. куб м. природного газу (3).

Заходами енергозбереження і ощадливого використання можна б було

суттєво знизити споживання.
показати весь коментар
29.08.2023 12:50 Відповісти
На два зимових тижня для України.
показати весь коментар
29.08.2023 12:54 Відповісти
а хто коли скаже правду скільки там? Для держави мільярд; а для хитрожопих жидів - ?
показати весь коментар
29.08.2023 13:02 Відповісти
Прикра новина! Незважаючи на військовий стан і запевнення боневтіка, що комуналка, на стан війни, заморожена, як ми бачили по здорожченню електроенергії, та спроби подорожчання водопостачання, подорожчання тарифів на споживання газу населення, ВЖЕ НА ЧАСІ! Чекаємо на привід, чому це станетьця!🙄
показати весь коментар
29.08.2023 12:54 Відповісти
Це офіційно проголосили, що воно відкрите, а скільки замовчують?
Ок, проведуть тендери, де переможе правильний хлопак, правильний бо свій хлопа, із гарною знижкою бо хлопак свій, бо заніс чи занесе.
показати весь коментар
29.08.2023 13:00 Відповісти
показати весь коментар
29.08.2023 13:04 Відповісти
мільярд це не багато , за один 2020р. населення викоростало - 8,6 млрд куб. м газу
показати весь коментар
29.08.2023 13:04 Відповісти
Власність народу України! Ой, забув, це тільки писанина в якійсь там казочці-книжечці, стаття....ай, яка в біса різниця.
показати весь коментар
29.08.2023 13:07 Відповісти
о,млять, знов газ в ціні виросте
показати весь коментар
29.08.2023 13:08 Відповісти
Золото Полуботка в зеленій обгортці...
але як же голосно звучить для бабусь на лавці.
показати весь коментар
29.08.2023 13:08 Відповісти
А навіщо про це повідомляти? Може, ще й координати вкажете, щоб вже навєрняка? Бл@дь, аби хайпонути
показати весь коментар
29.08.2023 13:27 Відповісти
Ну все солцевелічний буде уже нашим газом займатися
показати весь коментар
29.08.2023 13:36 Відповісти
Вже 2 воєнні роки не "купують", а сховища повні, як так. Вікіпедія каже що УССР добувала 70 млрд, і зараз Україна добуває 70, населення палить до 20. Щож купувала Тімошенко по 450 і інші з 1991 року?
показати весь коментар
29.08.2023 13:48 Відповісти
Значить газ для населення здорожчає.
показати весь коментар
29.08.2023 13:49 Відповісти
терміново оголошуйте інопланетянам тендер на видобуток, нашим не можна бо розкрадуть
показати весь коментар
29.08.2023 13:54 Відповісти
В Україні відкрили нове родовище на мільярд кубометрів газу Джерело: https://biz.censor.net/n3440217
Яке знову "прихватизує" хтось із владних , бо народ України ніхрена не господарь в своій країні і цьому народу в Україні ніхрена не належить окрім платіжок за газ, електрику і компослуги.
показати весь коментар
29.08.2023 14:05 Відповісти
Та ні,на стільки глибоко ракети не можуть
показати весь коментар
29.08.2023 14:17 Відповісти
Ціна буде як завжди 50х....
показати весь коментар
29.08.2023 14:08 Відповісти
Читаю цей срач де немае ні каротажників ні сейсміків ні структурних геологів одні портоси я б'юсь бо я б'юсь і
показати весь коментар
29.08.2023 14:29 Відповісти
І яке відношення мають нафтовики, газовики до розподілу газу, його продажу і отримання прибутків ??
показати весь коментар
29.08.2023 19:03 Відповісти
Цих родовищ в Україні дуже багато але все віддають в частні воруючі руки да і самі в долі.
показати весь коментар
29.08.2023 16:09 Відповісти
Адресу не підкажете ??
показати весь коментар
29.08.2023 19:01 Відповісти
А тепер газ продадуть за кордон,гроші вкрадуть і що воно є ,що немає - для простих українців різниці не буде.
показати весь коментар
29.08.2023 19:09 Відповісти
1 мільярд кубічних метрів газу, ймовірно, вистачить Україні приблизно на 10-15 днів.
показати весь коментар
29.08.2023 23:15 Відповісти
Вистачило б на МІСЯЦЬ до 2014 року!

Тобто зараз місяці на три, не менше!

А якщо продати у ЄС по ринкових цінах - то вистачить на рік фінансування наприклад ВСУ

Зрозуміло, дурко канадське?
показати весь коментар
06.11.2023 02:17 Відповісти