3 405 13

Мобільного оператора lifecell можуть оштрафувати за неготовність до блекауту

lifecell

Як повідомляє пресслужба регулятора, остання перевірка готовності мереж ТОВ "Лайфсел" на Рівненщині показала готовність до забезпечення зв’язком менш ніж 50% критично важливих об’єктів з необхідного мінімуму в умовах 3-добового блекауту.

Наразі компанія має 20 днів, щоб усунути дані порушення і виконати припис за результатами перевірки.

У разі невиконання розглядатиметься питання щодо накладення штрафних санкцій на оператора згідно нормами Закону про електронні комунікації.

Загалом з січня 2023 року Нацкомісія провела вісім позапланових перевірок операторів щодо виконання вимог розпоряджень національного центру оперативно-технічного управління електронними комунікаційними мережами, які були виданні на виконання вимог рішення РНБО, у низці областей України, зокрема:

  • ПрАТ "Київстар" у Київській, Львівській, Одеській;
  • ПрАТ "ВФ Україна" у Київській, Львівській, Одеській;
  • ТОВ "лайфселл" у Київській, Львівській, Одеській та Рівненській.

Під час перевірок були виявлені порушення у всіх трьох операторів мобільного зв’язку.

Топ коментарі
+5
Штраф точно допоможе прискорити вирішення питання? Дятли.
показати весь коментар
01.09.2023 15:28 Відповісти
+3
Зате іньші шпарять ціни.... А інтернет провайдери)))) Еверест, в два рази. Суки. Заради перемоги! Нехай вас вдавить.
показати весь коментар
01.09.2023 15:24 Відповісти
+3
Квартальний прибуток оператора lifecell зріс у 2,5 раза
https://mbiz.censor.net/news/3417496/kvartalnyyi_prybutok_operatora_lifecell_zris_u_25_razaВсі вони жлоби, що ахмєто-туркцел, що рашистський сєпарстар, що ватафон
показати весь коментар
01.09.2023 15:55 Відповісти

Завантаження...