8 951 17

Уряд передав Фонду держмайна київські квартири проросійського дизайнера Лєбєдєва

лєбєдєв,артємій

Кабінет міністрів передав майно російського дизайнера та пропагандиста Артемія Лєбєдєва в управління Фонду державного майна.

Про це повідомляє пресслужба Фонду.

У липні ВАКС повністю задовольнив позов Міністерства юстиції та вилучив ці активи у росіянина. Зокрема, йдеться про дві квартири у Києві, площею 138,5 кв. м та 193,2 кв. м.

Раніше вони перебували у прямому володінні Лєбєдєва, а також опосередковано, через бізнес-партнера Костянтина Моршнєва.

Нагадаємо, Лєбєдєв відкрито поширює антиукраїнську пропаганду і відвідує окуповані території. У січні 2022 року він потрапив під санкції України. У липні дизайнер відвідав територію окупованого заводу "Азовсталь" та фотографувався на даху окупованої Запорізької АЕС.

У березні 2023 року СБУ повідомила йому про підозру за ч. 3 ст. 436-2 Кримінального кодексу України.

Окрім цього, уряд передав Фонду держмайна активи колаборантки Катерини Мартьянової, яка є заступником голови громадської палати так званої "ДНР".

"Фонд державного майна здійснить всі необхідні процедури для державної реєстрації прав власності на зазначені активи. Після завершення цього етапу буде розглянуто питання щодо приватизації або передачі в оренду зазначеного майна", – йдеться у повідомленні.

Кошти від продажу або оренди санкційного майна підуть у Фонд ліквідації наслідків збройної агресії.

Топ коментарі
+5
Наверное, пора бы передать в ВСУ и автомобили некоего г-на коломойского. Там их около тысячи. Но беда в том, что сегодня истек срок их ареста. Поглядим, что НАБУ придумает с этим фактом. А может просто "не на часі"...
показати весь коментар
11.09.2023 11:15 Відповісти
+5
Как может кацап быть "пророссийским". Он просто кацап.
показати весь коментар
11.09.2023 11:52 Відповісти
+3
Дивна «беззубість» та відвертий саботаж Шмигаля+Данилова щодо НАКЛАДЕННЯ САНКЦІЙ на фізичних осіб, які відверто проводять анти Українську політику ***** в Україні, викликає пряму ПІДОЗРУ роботи привладних на користь *****!!
Бо по якимось «учителям-бібліотекарям», санкції відпрацьовані, а по майну в Україні купи табачника-сівкович-захарченка-царьова-медведчук, та ще сотні АНТИУкраїнських агентів *****, їх майно «дивно» та запопадливо привладними охороняється усілякими бюрократичними методами! Санкції та фізична конфіскація їх майна так і НЕМАЄ, ВІДСУТНІ!! Санкцій , щоб стягнути з них майно, так і НЕМАЄ!
Тобто, МАЙНО діючих ворогів України, часів ригоАНАЛІВ+комуняк, у дивний спосіб, як мерседес мертвечука, арештований і зниклий…
Данилов із Шмигалем та СБУ, можуть це офіційно підтвердити!!
Повна БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ влади України!,
показати весь коментар
11.09.2023 11:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Повна БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ влади України!,
показати весь коментар
11.09.2023 11:26 Відповісти
Правоохоронна система України недавно конфіскувала 1 один автомобіль з гаража януквича
показати весь коментар
11.09.2023 12:44 Відповісти
капець, колись я вважала його порядною людиною..., дивною, але порядною..., чому, мені цікаво..., він виявився звичайним російським лайном, в якому немає нічого цікавого, мабуть, тільки для вузьких спеціалістів...
показати весь коментар
11.09.2023 11:30 Відповісти
всі росіяни лайновиті
і не лише вони, а і українці які там прижились
смердяча купа лайна.
нічим від ***** не відрізняються
***********
показати весь коментар
11.09.2023 13:34 Відповісти
Дехто останнім часом теж смакує певніпекучі вислови.)
показати весь коментар
15.09.2023 20:25 Відповісти
Ви ще не всі мої коменти передивились
показати весь коментар
15.09.2023 22:11 Відповісти
Артемій Лебедєв, голова дизайнерської студії "Артемій Лебедєв Студія", на початку своєї кар'єри визнавався в тому, що створював дизайни для вигаданих компаній, представляючи їх у своєму портфоліо. Це шахрайство допомогло йому швидко стати помітним на ринку та привернути увагу великих клієнтів.

Пізніше студія Лебедєва укладала великі контракти з державними структурами в Росії. Робота з великими держкорпораціями в Росії часто асоціюється з корупційними схемами, і багато хто стверджує, що взаємовигідні відносини стали ключем до успішної кар'єри студії.

Лебедєв також відомий своєю підтримкою Володимира Путіна, що також викликало дискусії в суспільстві.

Незважаючи на успішність і популярність деяких проектів, таких як дизайн московського метрополітену, студія часто зазнавала критики за високу вартість проектів та їх халтурне виконання.
показати весь коментар
11.09.2023 11:43 Відповісти
Как может кацап быть "пророссийским". Он просто кацап.
показати весь коментар
11.09.2023 11:52 Відповісти
А чубчик намастив собі синькою,щоб ніхто не сумнівався,що він -голубий!
показати весь коментар
11.09.2023 12:22 Відповісти
Чи не час замінити одеський якір-серце на якір-тризуб?
показати весь коментар
11.09.2023 12:43 Відповісти
Ну передав і передав)
показати весь коментар
11.09.2023 13:18 Відповісти
Іще один "чистокровний етнічний росіянин". Лише одного погляду на пику достатньо для того, щоб це зрозуміти...
показати весь коментар
11.09.2023 14:13 Відповісти
Цього покидька на стовпі на вітру хитати.
показати весь коментар
11.09.2023 14:35 Відповісти
"київські квартири проросійського дизайнера"
Ото воно й відкладало в Україні свої яйця та личінки рузкава_міра
показати весь коментар
11.09.2023 16:26 Відповісти
--- Боже , та протріть зеньки : який він лєбедів ? Типовий. 100% -- клієнт Умані ( де вже сьогодні вони кучкуються . скачуть. як цапи. аж пейси розкручуються... ) То які можуть бути претензії . до . власне. їх рідненької заступниці ЗЕ--гешефтної влади ???
З історії громадянської війни в України : батько Махно страх . як НЕ терпів мародерства ... особисто карав та розстрілював хапуг--мародерів. промовляючи : -- Твари!!! Нашу идею пачкаете !!! Нагадую: контрозвідкою у нього заправляв безкомпромісно--жорстокий сруль льова задов... ( білогвардійсько--російська офіцерня мліла від жаху .лише від згадки про нього... ) Аж поки сам Махно не стикнувся із феноменом " Божих людей ! " За скаргами пограбованих селян. ( озброєним кишлом підрозділу іудеїв ) викликав БАТЬКО їх отамана і грізно так :--- Почему еще НЕ расстрелял грабителей своих ??? Комбат--сруль. довго.переминаючись із ноги на ногу та ховаючи витрішкуваті бульки нарешті зважився і мовив : --- Нестор НЕ обессудь... если бьі мьі.євреї . так расточительно расстреливали своих . как Вьі.-- то за за прошедшее тьісячелетие нас бьі НЕ осталось в живьіх никого ...
показати весь коментар
11.09.2023 17:25 Відповісти