2 539 50

Після війни: Кабмін відклав створення реєстру олігархів

олігархи,олігарх

Про це йдеться в урядовому розпорядженні №827-р від 19 вересня.

Відповідно до нього, функціонування та наповнення Реєстру олігархів планується через три місяці з дня припинення/скасування воєнного стану.

Раніше реєстр мали створити через три місяці з дня опублікування висновку Венеційської комісії до закону про олігархів.

Як повідомлялося, Європейська комісія "За демократію через право" (Венеціанська комісія) дійшла висновку, що так званий "закон про олігархів", ініційований Офісом президента Володимира Зеленського, не може застосовуватися в існуючому вигляді і рекомендувала Україні застосувати системний, а не індивідуальний підхід для боротьби з цим явищем, а також виконати низку рекомендацій.

Хоча раніше міністр юстиції Денис Малюська стверджував, що Венеційська комісія рекомендувала відкласти імплементацію так званого закону "про олігархів" через війну.

Водночас агентство Bloomberg зауважувало, що внаслідок повномасштабного вторгнення РФ українські олігархи втратили активи та політичний вплив, через що фактично перестали бути олігархами. Водночас зберігаються ризики появи нових олігархів, що може поставити під загрозу зовнішнє фінансування повоєнної відбудови України.

Топ коментарі
+15
Ага
Після війни буде багато нових зелених олігархофренів.
показати весь коментар
22.09.2023 10:44 Відповісти
+12
Олігархів в Україні нема, ага. Наскрізна корупція зверху до низу а олігархів нема.
показати весь коментар
22.09.2023 10:46 Відповісти
+9
https://biz.censor.net/n3410659" - агентство Bloomberg

ці намагання влади "пропетляти" де тільки можливо вже не дратують, а викликають зневагу та ненависть.
показати весь коментар
22.09.2023 10:47 Відповісти

Завантаження...