9 865 24

Курс рубля продовжує падати: Уже перевищив 100 рублів за долар

рубль

Курс долара на Московській біржі на відкритті торгів перевищив 100 рублів вперше з 14 серпня.

За даними біржі, вранці американська валюта зросла на 35 копійок та торгувалася по 100,11 рублі, пише "Коммерсант".

Водночас курс євро знизився на 30 копійок до 104,65 рубля. Юань подорожчав на 5 копійок, до 13,65 рубля.

Зазначається, що долар росте відносно російської валюти з початку тижня. Вчора, 2 жовтня, протягом більшої частини торгової сесії долар торгувався по понад 99 рублів. За даними аналітиків, без нових кроків підтримки рубля з боку влади курс долара може закріпитися вище 100 рублів/$.

Читайте також: Росіяни почали скуповувати золото через падіння курсу рубля

Як повідомлялося, у вересні російський президент Владімір Путін висловив занепокоєння через падіння курсу рубля і доручив уряду ухвалити "відповідні рішення".

Нагадаємо, 14 серпня курс російської валюти обвалився до мінімумів за 16 місяців: долар піднявся вище за 101 рубль, євро перевищив 111 рублів.

Через падіння рубля Владімір Путін 16 серпня провів екстрену нараду з урядовцями та головою центробанку РФ Ельвірою Набіуліною. Її підсумком стало доручення експортерам збільшити обсяги продажу валютної виручки. Також розглядалася можливість повернення нормативів продажу експортерами валютної виручки та обмежень на рух капіталу, але від них поки що відмовилися.

Топ коментарі
+9
Жаль що центробанком у них керує Набіуліна, а не Рогозін. Але й в неї вже закінчуються можливості ринкового впливу на курс.
Тримаю кулаки за запровадження обов'язкового продажу валюти і адміністративного обмеження імпорту. Хай масквічі повернуться у кінець 80х.
показати весь коментар
03.10.2023 12:10
+8
через 20-30 років вже будуть справляти повноліття українці, народжені на планеті без росії.
показати весь коментар
03.10.2023 13:10
+5
Половина русской экономики уже закончилась, еще пару лет и не будет этой вашей "русской экономики" больше.

показати весь коментар
03.10.2023 12:27
Коментувати
Сортувати:
190... буде..
Але там є нюанс...
Різкий опуск до 70...
Зріз верхів... гра в пасьянс...
показати весь коментар
03.10.2023 11:51 Відповісти
сказочник ти олеже
ти часом не олег вила-шляшко?
показати весь коментар
03.10.2023 12:00 Відповісти
Я за свої слова відповідаю...
5 років на біржі...
показати весь коментар
03.10.2023 12:10 Відповісти
а як прізвище твого психіатрброкера?
показати весь коментар
03.10.2023 12:12 Відповісти
Напиши мені через рік...
Я буду твоїм психіатром...
показати весь коментар
03.10.2023 12:32 Відповісти
ви справді вірите в те, що москалі штучно зроблять курс долара в 70 рублів після падіння його, ну хоча би до 120, навіть не до 190 як ви написали вище? )
показати весь коментар
03.10.2023 12:15 Відповісти
На біржі праці?
показати весь коментар
03.10.2023 17:09 Відповісти
Ну, звісно, як на всіх їхніх інфопомийках розповідають про зростаючу економіку - значить, гроші геть скінчились!
показати весь коментар
03.10.2023 12:03 Відповісти
Жаль що центробанком у них керує Набіуліна, а не Рогозін. Але й в неї вже закінчуються можливості ринкового впливу на курс.
Тримаю кулаки за запровадження обов'язкового продажу валюти і адміністративного обмеження імпорту. Хай масквічі повернуться у кінець 80х.
показати весь коментар
03.10.2023 12:10 Відповісти
Радоваться нечему,у моли экономика не подает признаки краха,а у нас в этом направлении вполне успешо поработал помощник сивковича.
показати весь коментар
03.10.2023 12:15 Відповісти
Половина русской экономики уже закончилась, еще пару лет и не будет этой вашей "русской экономики" больше.

показати весь коментар
03.10.2023 12:27 Відповісти
Уже даже и не ван доллар !
показати весь коментар
03.10.2023 12:17 Відповісти
Скріньте базу:

Ще 20-30 років, і економіці росії - капут (але це не точно) .
показати весь коментар
03.10.2023 12:33 Відповісти
через 20-30 років вже будуть справляти повноліття українці, народжені на планеті без росії.
показати весь коментар
03.10.2023 13:10 Відповісти
Вряд ли. Если медведь большой, злой, гадкий, противный, все его ненавидят это не значит, что он сам сдохнет.
показати весь коментар
03.10.2023 15:02 Відповісти
Властивість даного конкретного облізлого старого і всратого ведмедя така, що якщо у черговій великій війні його на 100% не починає хтось годувати, то цей конкретний ведмідь починає дохнути і жерти сам себе.

Війна 1853-54 років - програш у війні, крах армії та економіки, як результат - втрата Аляски.
Війна 1905 року - програш у війні, крах флоту, як результат - повстання всередині країни, втрата частини земель на Сході.
Війна 1914-21 років - програш у війні, крах армії, економіки, держави, капітуляція, втрата Польщі+ Фінляндії, громадянська війна, втрата чи не чверті населення.
Війна 1939-45 років - вирулили тільки коли вся армія почала жерти все з США, втрата чи не чверті населення, ціна концентрації зусиль - реальна диктатура...

Далі продовжувати?
показати весь коментар
03.10.2023 19:36 Відповісти
Нам від того не краще, боюся що наша гривня разом з економікою країни також падає і далі буде гірше Будьмо реалістами
показати весь коментар
03.10.2023 14:54 Відповісти
показати весь коментар
03.10.2023 15:17 Відповісти
Завтра подивимося, скільки гривня буде...
показати весь коментар
03.10.2023 17:08 Відповісти
Рубль падаєт,а расія встайот с калєн.Токо вот калєні ни хрєна нє разгінаюца,сказиваєтса многолєтняя прівичка жить в двух пазіциях - на калєнях ілі раком...
показати весь коментар
03.10.2023 17:49 Відповісти
нема чому радіти!!!
ватани тупі і не розуміють та й українці не зовсім в темі що зараз нафта по 77баксів по 101 а це +-8000 рублів
а була по 100 при курсі 70 за бакс це 7000 рублів
у ***** бюджет в рублях в плюсі і воно, паскуда, виконує соціалку на всі 100% з плюсом
ватани отримують те що ***** обіцяло і вірять в нього бо не обібав, вони так думають.
так що ще раз, радіти нема чому
а буде курс 150, ***** добавить пенсії та зарплати і ***** шо за ці гроші куплять меньше
за те сума більша, і він робив таке вже не раз, вата хаває!!!!!
ось така куйня, малята
показати весь коментар
03.10.2023 18:15 Відповісти
100 деревянных это 300% с 14го года. у нас все 500%.
показати весь коментар
03.10.2023 19:09 Відповісти
400*