5 948 14

Польща конфіскувала частку газопроводу "Ямал-Європа" у російського "Газпрому"

россия,европа,газопровод,ямал

Як повідомляє польський нафтовий гігант Orlen (після поглинання газової компанії PGNiG він володів 48% EuRoPol GAZ), тепер вся компанія переходить під його контроль, передає Інтерфакс-Україна.

Ще у квітні 2022 року Польща запровадила санкції проти "Газпрому", які включали заморожування прав на акції та заморожування виплати дивідендів EuRoPol GAZ. Пізніше влада ввела зовнішнє управління щодо 48%-частки "Газпрому" в СП.

Росія вжила у відповідь блокуючі заходи щодо EuRoPol Gaz – для "Газпрому" це означало заборону на використання газопроводу, що належить цій компанії, для транспортування російського газу через Польщу.

Газопровід "Ямал-Європа" протяжністю понад 2 тис. км від Торжка до Франкфурта-на-Одері виведено на проєктну потужність – 33 млрд куб. м на рік – у 2006 році. Польська ділянка налічує 683 км лінійної частини та п'ять компресорних станцій.

Топ коментарі
+6
РЕСПЕКТ!)))
показати весь коментар
11.10.2023 11:41 Відповісти
+6
Кацапів треба нищити та забирати все майно. НєХ** лаптями вАняти в цивілізованому світі.
показати весь коментар
11.10.2023 11:51 Відповісти
+4
Orlen гарна кампанія! Лупіть кацапів і далі! Бог у допомогу!
показати весь коментар
11.10.2023 11:34 Відповісти

Завантаження...