4 189 24

У Мінцифри завили про готовність до перепису населення онлайн

українці

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив про готовність Мінцифри до запровадження технологій перепису населення в режимі онлайн.

Про це він сказав під час виступу на Київському міжнародному економічному форумі, передає Укрінформ.

"Ми уже рік займаємося трансформацією Держстату. По суті, наша задача – перетворити його в IT-компанію, яка в режимі реального часу збирає об'єктивну інформацію для прийняття якісних управлінських рішень", – зазначив Федоров.

За його словами, в Україні вже впроваджена IT-система, яка дозволяє збирати інформацію альтернативними шляхами. За її допомогою у серпні було проведено чотири дослідження, згідно з якими "вдалося зменшити статистику майже на 20% за кількістю людей".

Федоров також зазначив, що у 2023 році разом з Apple планувалося провести перепис населення за інноваційними технологіями. Цьому завадила повномасштабна війна.

Але реформа Державної служби статистики триває. У липні 2022 року був ухвалений закон, який дозволяє на першому "нульовому" етапі верифікувати дані через усі базові реєстри.

"Сьогодні у нас є чітке розуміння, як робити сучасний перепис населення, щоб менше людей ходило по квартирах, і максимум все було зібрано в режимі онлайн, або людина могла додати всю інформацію через "Дію" в кілька кліків. Тому ми готові до перепису населення", – додав Федоров.

Як повідомлялося, станом на 1 січня 2023 року чисельність населення України оцінювалася у 28-34 млн. В Інституту демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи вважають, що до 2030 року вона може зменшитися до 24-32 мільйонів у межах кордону до початку повномасштабного вторгнення Росії.

Топ коментарі
+12
а зе-смартфони по селах розвезли та інтернет від кремлівських київстар та лайф працює?
показати весь коментар
12.10.2023 14:23
+8
а нічого,що в період війни така інформація є секретною,чи зеледовбням все по пісюну?!
показати весь коментар
12.10.2023 14:31
+8
хоче виділення відповідних бюджетних коштів на перепис і освоєння їх через свої структури мінцифри.
Нічого нового. Все в стилі 95-кварталу
показати весь коментар
12.10.2023 14:34
Коментувати
Сортувати:
Пошел він на со своїм переписом.Для цього урода вже війна закінчилася.Тем более через кацапську "дію"
показати весь коментар
12.10.2023 14:10 Відповісти
У Мінцифри завили .... валкИ пазорныи! (с) Промокашка

показати весь коментар
12.10.2023 14:19 Відповісти
а зе-смартфони по селах розвезли та інтернет від кремлівських київстар та лайф працює?
показати весь коментар
12.10.2023 14:23 Відповісти
У Мінцифри завили ...
показати весь коментар
12.10.2023 14:26 Відповісти
а нічого,що в період війни така інформація є секретною,чи зеледовбням все по пісюну?!
показати весь коментар
12.10.2023 14:31 Відповісти
вона закрита як Ваш банківський рахунок
показати весь коментар
12.10.2023 16:04 Відповісти
хоче виділення відповідних бюджетних коштів на перепис і освоєння їх через свої структури мінцифри.
Нічого нового. Все в стилі 95-кварталу
показати весь коментар
12.10.2023 14:34 Відповісти
Перепис населення напряму повязаний з виборами президента - де одно там і інше.
Зе клоун хоче на другий термін, вся шобла Зе клоуна хоче його обрати, бо він їх покриває.
показати весь коментар
12.10.2023 14:48 Відповісти
с *уяли себя вам сливать кто будет?
показати весь коментар
12.10.2023 14:41 Відповісти
Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив про готовність Мінцифри до запровадження технологій перепису населення в режимі онлайн. Джерело: https://biz.censor.net/n3449055

СМОКЧИ Зе МАВПА ВЕЛИКОГО
Коли цього п*дараса Федорова вже розтріляютьяк посібника фсб ?
показати весь коментар
12.10.2023 14:45 Відповісти
лол. зєбіли хочуть вибори, аж дупи гебняві палають
нхй цих клоунів з їхніми "діями", які зливають ворогу
показати весь коментар
12.10.2023 14:49 Відповісти
А як люди за кордоном це будуть робити коли дія не працює??? Ті хто проживає поблизу посольства або консульства, можливо п ті кому потрібно проїхати 500- 600 км, як вони це собі уявляють??? Не на часі гратися в цю хєрню!!!!!
показати весь коментар
12.10.2023 14:51 Відповісти
Розказували. У Держстаті вже готова система проведення перепису онлайн - заходить громадянин на сайт, реєструється з КЕП і проходить само-перепис.

Але ж не усі користуються тернетом, тим більше під час війни.

При чому там Дія - неясно. Навіть припустити, проходити на сайті Держстату само-перепис з смартфону доволі незручно, мабуть.
показати весь коментар
12.10.2023 16:08 Відповісти
90% населення не знають, що таке КЕП…
Хоча, не правий.
95%…
показати весь коментар
12.10.2023 19:25 Відповісти
навряд чи 90-95. Дітей і ветхих пенсів не треба враховувати.
показати весь коментар
13.10.2023 19:06 Відповісти
що б ви всі розуміли! нас підводять під он лайн голосування, та вибори зе!поца!
вже в котрий раз впарюють.
показати весь коментар
12.10.2023 16:37 Відповісти
Як хочеться дожти. коли цих "цифрових " аферистів будуть судити за порушення Конституції. бо " Дія порушує права міліони українців, а також створює шахраййські схеми замінюючи паперові документи компюторизацією Ми ще здригнемс від шахрайських дій в майновій сфері. спадщині, куплі -продажу,а особливо при голосуванні. Багато країн відмовились від суцільної компютеризації, бо збагнули ту загрозу яка буде для суспільства Але наш" хлопчикі" це розуміють і ще раз обдурять наших баранів і лохів
показати весь коментар
12.10.2023 17:58 Відповісти
Що значить "здригнемося" ?? Електронні реєстри існують вже років 15-20. Різні, звичайно.

Допоки що массових заворушень з-за втрати майнових прав немає. "Чорні" адвокати і нотаріуси, аферисти були завжди.
показати весь коментар
13.10.2023 19:10 Відповісти
А мене турбує, пане Федоров, що Україна з цією цифровою активністю швидко наближається до можливості запровадження свободи особистості по-китайськи. Чи система "простих рішень" має проникнути в кожну щілину буття, остаточно створивши млекопитающийся(рос.) додаток до гаджетів, максимальна спромога якого тикати пальцем відповідно кольору, позиції на екрані, яскравості?
показати весь коментар
12.10.2023 18:52 Відповісти
Завили?!
Просто по Фрейду!
показати весь коментар
12.10.2023 19:20 Відповісти
Похоже эта зелёная бригада в турбо режиме превращает Украину в цифровой ГУЛАГ имени Рашки-Китая. Доголосовался лох73% до цифрового ДНА.
показати весь коментар
12.10.2023 19:38 Відповісти
Арахламидия хитротрахнутая , так и заявлял , что им 🎪🤡🤢 подходит модель управления китая