2 211 24

Виплати військовим зросли до 87 мільярдів на місяць, – Мінфін

забезпечення,виплати,грошове,бойові

За січень-вересень 2023 року загальна сума касових видатків загального фонду держбюджету становить 2,11 трлн грн. Зокрема, у вересні видатки скоротилися до 230 млрд грн, порівняно з 248,4 млрд грн у серпні.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів із посиланням на дані місячної звітності Державної казначейської служби від 13 жовтня.

У структурі видатків найбільше спрямовано на оплату праці з нарахуваннями – 880 млрд грн (у вересні – 111,5 млрд грн) або 41,6 % від загального обсягу видатків.

Зокрема, на грошове утримання військовослужбовців спрямовано 681,5 млрд грн. При цьому у вересні ця стаття видатків зросла до 87 млрд грн, порівняно з 75,7 млрд грн у серпні, 76,9 млрд грн – у липні, 75,5 млрд грн у червні, 76,7 млрд грн – у травні, 73,7 млрд грн – у квітні, 67,3 млрд грн – у березні, 76,9 млрд грн – у лютому та 71,8 млрд грн – у січні.

Крім того, на оплату використання товарів і послуг з початку року витратили 511,8 млрд грн (у вересні ці видатки зменшилися до 47 млрд грн) або 24,2% від загального обсягу видатків. У тому числі:

  • 343,8 млрд грн – для підтримки Збройних Сил України. Це придбання військової техніки, озброєння, боєприпасів, продукції оборонного призначення, засобів індивідуального захисту, палива та харчів;
  • 102,1 млрд грн – перераховано Національною службою здоров’я України на реалізацію програми державних гарантій медичного обслуговування населення;
  • 386,4 млрд грн (у вересні – 39,9 млрд грн) – на соціальне забезпечення (виплату пенсій, допомоги, стипендій) або 18,2% від загального обсягу видатків;
  • 172,2 млрд грн (у вересні – 12,5 млрд грн) – на обслуговування державного боргу або 8,1% від загального обсягу;
  • 112,4 млрд грн (у вересні – 12,1 млрд грн) – на трансферти місцевим бюджетам або 5,3% від загального обсягу.
Топ коментарі
+5
Вот так Украина теперь расплачивается за маньякоокальное желание Зеленского накануне войны выделять миллиарды на асфальтирование дорог, вместо укрепления армии и оснащения ее новыми видами вооружений.
показати весь коментар
17.10.2023 10:49 Відповісти
+5
Може менше асфальту треба було класти, розміновувати південь, та відводити війська, і не треба було би зараз платити за загиблих, не думав про це? Нічім думати?
показати весь коментар
17.10.2023 11:34 Відповісти
+4
Ну що? хочпоржали?плохо вам при Пете жилось,дебилы...
показати весь коментар
17.10.2023 10:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чекаємо на коментарі про зраду
показати весь коментар
17.10.2023 10:09 Відповісти
зрадааа
показати весь коментар
17.10.2023 10:19 Відповісти
А о чём, по вашему, говорят эти цифры?
показати весь коментар
17.10.2023 12:34 Відповісти
Про те, що держава виділяє великі кошти на утримання армії.
показати весь коментар
17.10.2023 12:51 Відповісти
А это заслуга государства или его, государства, обязанность?
К слову, ты увидел там увеличение денежного довольствия солдат, сержантов и офицеров?
показати весь коментар
17.10.2023 13:13 Відповісти
Так.
показати весь коментар
17.10.2023 13:14 Відповісти
Что ДА? Заслуга? Или ты увидел увеличение денежного довольствия?
показати весь коментар
17.10.2023 13:53 Відповісти
Й те, й інше.
показати весь коментар
17.10.2023 13:54 Відповісти
ЗАСЛУГА?! Да вы ЗЕлебобики совсем ********.
И где же там ты увидел, что ежемесячное денежное довольствие рядового Петренко или сержанта Макогона выросло?
показати весь коментар
17.10.2023 14:18 Відповісти
Ну що? хочпоржали?плохо вам при Пете жилось,дебилы...
показати весь коментар
17.10.2023 10:21 Відповісти
Тоді були так розміри виплат?
показати весь коментар
17.10.2023 10:26 Відповісти
За загиблих? Ні не було...
показати весь коментар
17.10.2023 11:05 Відповісти
Раніше, сім'ї загиблого платили 77 000 доларів.
Зараз - 395 000 доларів.
показати весь коментар
17.10.2023 11:29 Відповісти
Може менше асфальту треба було класти, розміновувати південь, та відводити війська, і не треба було би зараз платити за загиблих, не думав про це? Нічім думати?
показати весь коментар
17.10.2023 11:34 Відповісти
А вы, как родившейся 6.10.2023 года, естественно не в курсе.
показати весь коментар
17.10.2023 12:36 Відповісти
А скільки, при цьому обсязі, вкрали? Уточніть, будь ласка?
показати весь коментар
17.10.2023 10:31 Відповісти
Вот так Украина теперь расплачивается за маньякоокальное желание Зеленского накануне войны выделять миллиарды на асфальтирование дорог, вместо укрепления армии и оснащения ее новыми видами вооружений.
показати весь коментар
17.10.2023 10:49 Відповісти
Не тільки ЗЕ, Україна добровільно роззброювалась з самого 1991 року, зараз пожинає плоди...
показати весь коментар
17.10.2023 11:07 Відповісти
Украина не разоружалась. Тем более добровольно. Украину принудительно разоружали с 1991 по 2014 год Кравчук и Кучма, Ющенко и Янукович, с мая 2019 года по 24.02.2022 Украину разоружал Зеленский. Ну и далее по списку ВСЕ министры обороны и премьеры этих президентов с сощкой и ворьём поменьше.
показати весь коментар
17.10.2023 12:38 Відповісти
А как они при власти оказались, с Марса прилетели? Или за ЗЕ 73% не голосовали? Так что про принудительно не надо, хотя можно конечно принудить, дурака...
показати весь коментар
17.10.2023 13:02 Відповісти
Это уже другой вопрос.
Мой ответ по этому вопросу
показати весь коментар
17.10.2023 13:09 Відповісти
Отож...
показати весь коментар
17.10.2023 13:10 Відповісти
Да и не принуждал ни кто. Ни Президенты с премьерами и МО с НГШ ни у кого согласия не спрашивали.
показати весь коментар
17.10.2023 13:11 Відповісти