6 088 16

В Україні почали знижуватися ціни на бензин

бензин,заправка,топливо,азс

Протягом тижня середня ціна на бензин А-95 зменшилась на 25 копійок, до 47,5 грн/л, на А-92 – на 1,25 грн, до 44,25 грн/л.

Про це повідомляє галузеве видання еnkorr із посиланням на дані цінового моніторингу ринку "Консалтингової групи "А-95".

16 жовтня торгівля "п’ятіркою" відбувалась у межах 45-50,5 грн/л, що на 0,75-1 грн нижче порівняно з цінами, зафіксованими тижнем раніше.

У західному й центральному регіонах країни "п’ятірку" пропонували за найнижчими цінами – 45-49,5 грн/л, дорожче А-95 торгувався у північному і південному регіонах – за 45,25-50,5 грн/л.

За звітний період вартість бензину А-95 на західному кордоні знизилася на 1,25 грн, до 45,25 грн/л, на південних пропускних пунктах ціна "п’ятірки" просіла на 50 копійок, до 46,25 грн/л.

Топ коментарі
+2
Поки сам цього не побачу не повірю, бо на заправках Одеси поки нічого подібного не відбувається, а бачив я ціни на них ще сьогодні вранці - без змін, а на СОКАРІ взагалі дорожче за 60 грн!!!
показати весь коментар
17.10.2023 10:44 Відповісти
+2
по перше бензин по 60 гривен, по друге задерти спочатку ціну на 20 гривен а потім опустити на 45 копійок це ціни геть не почали знижуватись, це почали меньше люди купляти і ці підори трохи притормозили!!
показати весь коментар
17.10.2023 11:02 Відповісти
+1
це ж тепер і ввп впаде???як марченко з хетьманцевим економіку на марафоні піднімать будуть??
показати весь коментар
17.10.2023 10:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
це ж тепер і ввп впаде???як марченко з хетьманцевим економіку на марафоні піднімать будуть??
показати весь коментар
17.10.2023 10:43 Відповісти
Поки сам цього не побачу не повірю, бо на заправках Одеси поки нічого подібного не відбувається, а бачив я ціни на них ще сьогодні вранці - без змін, а на СОКАРІ взагалі дорожче за 60 грн!!!
показати весь коментар
17.10.2023 10:44 Відповісти
Пропозиція перевищила попит. Деякі закони економіки працюють навіть у нас. )))
показати весь коментар
17.10.2023 10:46 Відповісти
До чого тут "попит та пропозиція"?
Просто "правільниє посони" ще не домовились. Поки що.
показати весь коментар
17.10.2023 10:51 Відповісти
За один літр бензину можна запросити і 200 гривень, але ж його ніхто не купить за такі гроші.
показати весь коментар
17.10.2023 10:57 Відповісти
Если исходить по дизелю то -логистика стоит в очередях на границе под две недели, фрахты на вывоз бьют рекорды, поэтому многие после разгрузки у нас и не ищут груз по Украине, грузятся поблизости на зарубеж и едут домой стоять в эл.очереди,цена все покрывает. Да и внутри страны цены оверпрайс стали,многие стоят ждут нормальный заказ сутками.Поэтому спрос по дизелю упал это точно.
показати весь коментар
17.10.2023 11:38 Відповісти
Що на когось печія напала ?
показати весь коментар
17.10.2023 10:57 Відповісти
по перше бензин по 60 гривен, по друге задерти спочатку ціну на 20 гривен а потім опустити на 45 копійок це ціни геть не почали знижуватись, це почали меньше люди купляти і ці підори трохи притормозили!!
показати весь коментар
17.10.2023 11:02 Відповісти
Мощно возрастаєт дєнь ото дня процент жиров у маслі. Довольні хами, ситі в них *****.

Лесь Подерв'янський
показати весь коментар
17.10.2023 11:11 Відповісти
Мабуть Пенні Пріцкер почала рахувати...
показати весь коментар
17.10.2023 11:19 Відповісти
У мене, "в західному регіоні", сьогодні на АNP А-95 коштує 55 грн. за літр.
Де ви берете ціну 45-49?!
показати весь коментар
17.10.2023 11:35 Відповісти
На ОККО 95-й 59.99 грн., щойно проїхав мимо.
показати весь коментар
17.10.2023 11:38 Відповісти
Що за брехня.? Як було, так і є.
показати весь коментар
17.10.2023 12:30 Відповісти
Знову єдиний лохотрон у виконанні "КГ" "А-95". Лохотронщики,ПНХ!
показати весь коментар
17.10.2023 12:48 Відповісти
урожай наверное собран уже.
показати весь коментар
17.10.2023 14:39 Відповісти