22 894 28

Гривня продовжує знижуватися: Нацбанк встановив офіційний курс долара на четвер (оновлено)

деньги,валюта,бюджет,курс,госбюджет

За даними Національного банку України (НБУ), довідкове значення курсу гривні за підсумками торгів станом на 12:00 у середу, 18 жовтня, становило 36,5259/$1 порівняно з 36,4167 грн/$ напередодні.

За підсумками торгів Нацбанк встановив офіційний курс гривні до долара США на четвер, 19 жовтня, на рівні 36,5616 грн/$, порівняно із 36,4507 грн/$ у середу, 18 жовтня.

Водночас НБУ знизив курс гривні до євро ще на 6 копійок – до 38,609 грн за євро.

Як повідомлялося, у вівторок, 17 жовтня, Національний банк послабив довідкове значення курсу гривні до 36,4167 грн/$ з 36,3282 грн/$ днем раніше. 

Національний банк оголосив про перехід до режиму керованої гнучкості обмінного курсу гривні із 3 жовтня, відмовляючись від фіксованого курсу гривні, який діяв від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну 24 лютого 2022 року.

За цього режиму офіційний курс визначатиметься на міжбанківському ринку, а не встановлюватиметься директивно Національним банком. Водночас НБУ і далі контролюватиме ситуацію та на постійній основі компенсуватиме структурний дефіцит іноземної валюти на міжбанківському валютному ринку.

Зокрема, чистий продаж доларів Національним банком у перший тиждень жовтня, коли відбувся перехід до режиму керованої гнучкості курсу, зріс до рекордних $1,15 мільярда з $617,1 млн тижнем раніше.

Топ коментарі
+10
курс при янику тримався штучно. Ціна бакса по 8грн коштувала 15 млрд долл на рік. Коли бакси в скарбниці НБУ закінчилися аби тримати курс долара, зек якраз утік. Подивися на рахунки НБУ у березні 2014-го і отримаєш доказ моїх слів.
показати весь коментар
18.10.2023 16:56 Відповісти
+9
Як завжди, щось мутять перед стрибком курсу.
показати весь коментар
18.10.2023 13:49 Відповісти
+7
"Наша пісня гарна й "нова"- починаєм її знову..."Щось довгенько ніхто курс не чіпав,а повід же є.Це тобі не втеча Яника з грошима в Камазі.Тоді вдалося загнати курс в 3 рази,хто не пам*ятає.Ця ж влада церемонитися не буде.Пясля всяких міжсезонних курток,яєць по 17 грн.,яблук по 51 грн. за кг-курси євро і долара не забаряться.
показати весь коментар
18.10.2023 16:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Як завжди, щось мутять перед стрибком курсу.
показати весь коментар
18.10.2023 13:49 Відповісти
а ти не помічаєш, що курс пішов на підвищення?
показати весь коментар
18.10.2023 14:35 Відповісти
"Наша пісня гарна й "нова"- починаєм її знову..."Щось довгенько ніхто курс не чіпав,а повід же є.Це тобі не втеча Яника з грошима в Камазі.Тоді вдалося загнати курс в 3 рази,хто не пам*ятає.Ця ж влада церемонитися не буде.Пясля всяких міжсезонних курток,яєць по 17 грн.,яблук по 51 грн. за кг-курси євро і долара не забаряться.
показати весь коментар
18.10.2023 16:03 Відповісти
курс при янику тримався штучно. Ціна бакса по 8грн коштувала 15 млрд долл на рік. Коли бакси в скарбниці НБУ закінчилися аби тримати курс долара, зек якраз утік. Подивися на рахунки НБУ у березні 2014-го і отримаєш доказ моїх слів.
показати весь коментар
18.10.2023 16:56 Відповісти
Під час війни влада з клепкою в голові привязує курс до дуже твердої валюти. В 1941-1945 роках Нацбанк СРСР орієнтувався на доллар і фунт. ЗЕ-команда на таке не здатна, бо як тоді своїм "гріти" руки на курсовій різниці! Очікувано протест валютчиків. Шахтарі грюкали касками по бруківці, а ці будуть пачками баксів, спокушаючи правоохоронців і дуже небайдужих громадян.
показати весь коментар
18.10.2023 18:55 Відповісти
Брєд. Яка валютна різниця між баксом за 36,41 і 36,56. Це скільки мільярдів треба продати, аби заробити мільйон доларів
показати весь коментар
18.10.2023 19:04 Відповісти
показати весь коментар
18.10.2023 16:43 Відповісти
А який курс може бути під час війни?((тільки спекулятивний.
показати весь коментар
18.10.2023 16:45 Відповісти
продаем доллары, покупаем гривну.
показати весь коментар
18.10.2023 16:48 Відповісти
С учетом сложившейся ситуации курс еще нормальный. Помню как после Яныка курс круто взлетал и кто-то на этом очень сильно напарился. Да и с казной с которой якобы Янык смылся мутная история. Как бы ее те кто пришли не почистили, спихнув под шумок на Яныка, деньги то большие и уже не подкопаешься.
показати весь коментар
18.10.2023 16:51 Відповісти
Порошенко "взвинтил" до того как убил брата или после ?
показати весь коментар
18.10.2023 17:12 Відповісти
Ах, вот оно что! В коменте было плохое про Пороха написано. Этто возмутительно!
показати весь коментар
18.10.2023 18:53 Відповісти
Та що там нормального? Поки захід дає гроші, роки воно і "нормальне"
показати весь коментар
18.10.2023 21:40 Відповісти
Прісилай нам доллари, спасай грівну.
показати весь коментар
18.10.2023 16:58 Відповісти
Дайте человеку сначала заработать. Он только сегодня пришел и ему куратор еще аванс на дал. Вот неделю погонит на власть, вот тогда куратор заплатит и после может и пришлет.
показати весь коментар
18.10.2023 17:04 Відповісти
Воно тупе, йому ніхто грошей не дасть 🤣
показати весь коментар
18.10.2023 17:12 Відповісти
Гроші не дають тільки тим, у кого "скучноє ліцо". (с)

показати весь коментар
18.10.2023 20:01 Відповісти
по 8 вже не буде точно.
показати весь коментар
18.10.2023 18:14 Відповісти
Мене особисто влаштовував курс ющенка по 4.50
показати весь коментар
18.10.2023 19:01 Відповісти
Та так,краще в Україні не жилось,як в ті часи коли курс був в районі 5,а те по 20коп.
показати весь коментар
18.10.2023 20:00 Відповісти
Все просто. Закінчується фінансовий рік, а в казні вітер свище. Ось і розкручують інфляцію бо нічого розумнішого ця ублюдошна банда придумати не може.
показати весь коментар
18.10.2023 18:36 Відповісти
Тиц ******, то до вчорашнього дня укріплялась гривня, а тут раз і :Гривня продовжує знижуватися!!!Ну то *** вообще...
Вони не тільки клоуни ,а щей і ілюзіоністи-ананісти.
показати весь коментар
18.10.2023 19:10 Відповісти
ГІВНОТЕМА./

показати весь коментар
18.10.2023 19:56 Відповісти
Н Е В І РЮ !!! Держимордам вірити -- себе не поважати !!!
показати весь коментар
18.10.2023 20:01 Відповісти
А ви бачили який госдолг США, курс рубля? І взагалі, Путін скоро помре (в триста сорок п'ятий раз). Головне, не говорити про свої проблеми.
показати весь коментар
18.10.2023 21:37 Відповісти