5 013 38

Заощадження українців у готівці зросли на $8 мільярдів, – Данилишин

доллар,курс,долар

Іноземна валюта залишається пріоритетною формою заощаджень для українських громадян. Із початку року обсяг готівкової іноземної валюти зріс на $8 млрд.

Про це повідомив ексголова Ради Національного банку Богдан Данилишин у Facebook.

"Станом на 1 жовтня фінансові активи у вигляді готівкової іноземної валюти досягли $116 млрд (+$8 млрд з початку року)", – зазначив він.

Водночас, за його словами, строкові гривневі депозити в банківській системі досягли 461 млрд грн ($13 млрд в еквіваленті), що на $5 млрд в еквіваленті більше, ніж на початку року.

"При цьому основну частину приросту строкових гривневих депозитів складають не вклади населення, а депозити бізнесу (60%)", – додав він.

Як повідомлялося, надходження та видача готівки в касах банків майже досягли довоєнного рівня.

Топ коментарі
+14
Це у якіх ,,Українців"??
В мене навпакі🤔🤔😟😟
показати весь коментар
07.11.2023 13:14 Відповісти
+10
Це мабуть собутильники зеленського збільшили свої статки на 8 длрд$$
показати весь коментар
07.11.2023 13:16 Відповісти
+10
Це, я так розумію, 11 любих друзів боневтіка роблять статистику для країни? За принципом "я їм м'ясо, а ти капусту, разом ми їмо голубці..."
показати весь коментар
07.11.2023 13:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
аякже))) а де ж гроші тримати??? у банках??? які можуть лопнути за один день))))
показати весь коментар
07.11.2023 13:13 Відповісти
Тримаю роками в банках, проблем немає.
показати весь коментар
07.11.2023 17:16 Відповісти
написав власник банку))))
показати весь коментар
07.11.2023 17:56 Відповісти
А що тільки власники банку депозити тримають ?
показати весь коментар
07.11.2023 18:02 Відповісти
здається у нашій країні та ще під час війни або власники або ідіоти))))
показати весь коментар
07.11.2023 18:03 Відповісти
Здається що багато так живуть на відсотки, із - зі неможливості пійти на роботу (чого ? Якщо не ідіот то здогадається)
показати весь коментар
07.11.2023 18:19 Відповісти
Ставки депозитів давно вже низькі. Щоб жити на відсотки треба мати на депозиті починаючи з 1,5-2 млн грн і далі у височінь.
показати весь коментар
07.11.2023 18:46 Відповісти
Не обов'язково, з іншими доходами надбавка в розмірі 8 - 10 тис не заважатиме.
показати весь коментар
07.11.2023 18:53 Відповісти
СПРАВА В тому що весь ваш заробіток 8-10к місяць за рік зїдає інфляція....який зміст тоді????
показати весь коментар
07.11.2023 18:58 Відповісти
Зміст не втрачати кошти.
показати весь коментар
07.11.2023 18:59 Відповісти
мова йшла про депозити, на які нараховуються відсотки. Вони зберігають частину коштів від інфляції.
показати весь коментар
07.11.2023 20:43 Відповісти
Це у якіх ,,Українців"??
В мене навпакі🤔🤔😟😟
показати весь коментар
07.11.2023 13:14 Відповісти
Це мабуть собутильники зеленського збільшили свої статки на 8 длрд$$
показати весь коментар
07.11.2023 13:16 Відповісти
мабуть вже пора запустити рука в карман українця
показати весь коментар
07.11.2023 13:17 Відповісти
волохата рука з пейсами давно вже запущена і ковиряється.
показати весь коментар
07.11.2023 15:41 Відповісти
показати весь коментар
07.11.2023 21:22 Відповісти
Це, я так розумію, 11 любих друзів боневтіка роблять статистику для країни? За принципом "я їм м'ясо, а ти капусту, разом ми їмо голубці..."
показати весь коментар
07.11.2023 13:25 Відповісти
Щур Данилишин вже у передчутті вийома грошей у наріда. Облизується ласун.
показати весь коментар
07.11.2023 13:27 Відповісти
То точно "заощадження"?! І у скількох українців,з тих що ще залишилися,ці "заощадження" виросли?!
показати весь коментар
07.11.2023 13:36 Відповісти
А може в пейсатих?
показати весь коментар
07.11.2023 13:40 Відповісти
Цими українцями є Зеленський і Ермак.
показати весь коментар
07.11.2023 13:41 Відповісти
Ого. А сколько украинцы хранят в соли , в сахаре, в спичках и в свечах. Страшно представить эту цифру.
показати весь коментар
07.11.2023 13:45 Відповісти
Кстати, на зиму нормальный запас. И фонарики с павербаками
показати весь коментар
07.11.2023 13:55 Відповісти
ну, звісно. як що взяти мої двадцять грн на кармані, та пару млн долярів у заступника єрмака в підвалі, то так, заощадження зросли.
показати весь коментар
07.11.2023 13:46 Відповісти
Ну от, а то волонтери по гривні збирають на коптери. Хай " депозити бізнесу" поділяться. Чи нє?
показати весь коментар
07.11.2023 13:51 Відповісти
колір прізвищ тих українців зелений...
показати весь коментар
07.11.2023 14:23 Відповісти
пора бы их подразгрузить, через тарифы....
показати весь коментар
07.11.2023 15:07 Відповісти
А чому не додати в який % населення має ті 8ярдів.
показати весь коментар
07.11.2023 15:43 Відповісти
цьіфрьі од балдьі...(с) т.1, совнарстат
показати весь коментар
07.11.2023 18:28 Відповісти
Панове, а прочитати до кінця недоля ??

"При цьому основну частину приросту строкових гривневих депозитів складають не вклади населення, а депозити бізнесу (60%)",

Джерело: https://biz.censor.net/n3454045

Це що значить ? Бізнес піднявся на військових замовленнях ??
показати весь коментар
07.11.2023 18:50 Відповісти
Помер батько, а після нього брат. Жінка хотіла взяти з їх
книжок, що залишились якісь гроші. але відмовили.
Є наказ не видавати до особого дозвілу - Держбанк України.
Гроші залишалися з рахунків за якими отримували пенсіі.
показати весь коментар
07.11.2023 20:49 Відповісти
Співчуваю.
А там немає терміну 6 міс? Типу, чекають, що можуть ще претенденти-родичі з'явитися?
показати весь коментар
08.11.2023 02:00 Відповісти
Згадалося, навіяло:
"Якщо гроші міряти купками,
То у мене - ямка"...