9 895 63

Відтепер купити квитки на поїзд "Київ – Варшава" можна лише через "Дія.Підпис"

укрзалізниця

Тепер купити квиток на найпопулярніший поїзд "Київ – Варшава" у застосунку "Укрзалізниці" можна тільки після верифікації акаунту з "Дія.Підписом".

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

"УЗ" продовжує системну боротьбу з перекупами квитків, щоб українці не переплачували кошти та не шукали альтернативних варіантів для поїздок. Тепер придбати квиток на найпопулярніший потяг "Київ – Варшава" в застосунку "Укрзалізниці" можна тільки з "Дія.Підписом", – пояснив він.

За його словами, верифікація акаунту через "Дію" підтвердить, що покупець – реальна людина.

"Тож якщо з акаунту масово купуватимуть та повертатимуть квитки – після перевірки його заблокують. А людина більше не зможе купити квиток онлайн, навіть якщо видалить застосунок і спробує пройти верифікацію через інший пристрій", – пояснив Федоров.

Тож тепер купувати квитки зможуть тільки реальні користувачі.

Крім того, тепер повернути кошти за міжнародні квитки також можна буде у застосунку "Укрзалізниці" завдяки "Дія.Підпису".

Топ коментарі
+32
Всі хто,без ошийника й повідка-неповноцінні й неправильні!
показати весь коментар
08.11.2023 14:25
+21
Чи не є це порушенням прав споживачів?
показати весь коментар
08.11.2023 14:28
+20
а у кого немає телефону чи загубив чи вкрали - на смітник історії? а федоров точно впевнений, що конституційний суд такі дії назве конституційними?
показати весь коментар
08.11.2023 14:27
Коментувати
Сортувати:
Я сподіваюсь, що далі це не підете? Тільки така фігня буде з одним потягом!!
показати весь коментар
08.11.2023 14:24 Відповісти
Всі хто,без ошийника й повідка-неповноцінні й неправильні!
показати весь коментар
08.11.2023 14:25 Відповісти
Точно, точно... Це тому, що світом править закуліса. І ці... рептилоїди.
показати весь коментар
08.11.2023 14:50 Відповісти
Безугла, харош тут тролити. Це реальне порушення прав споживачів. Сьогоді придуркам у владі хочецця продавати квитки із електронним підписом, завтра вам забажається соціальні виплатиті ліки із цим підписом продавати. Від вас, всього можна чекати.
показати весь коментар
08.11.2023 15:06 Відповісти
а у кого немає телефону чи загубив чи вкрали - на смітник історії? а федоров точно впевнений, що конституційний суд такі дії назве конституційними?
показати весь коментар
08.11.2023 14:27 Відповісти
Так через касу йдіть та купляйте,мається на увазі що в Інтернеті через Дію.
показати весь коментар
08.11.2023 14:29 Відповісти
Ти текст почитав? Там іде мова про касу?
показати весь коментар
08.11.2023 14:39 Відповісти
Тому що автор статті так написав - самі здогадайтеся. Це запобігання купівлі квитків перекупами в інтернеті. На касі заміст Дії у вас попросять паспорт.
показати весь коментар
08.11.2023 16:38 Відповісти
І отут ми підходимо до головного.
А як ти думаєш працювали спекулянти до появи застосунків у тирнеті?
Саме так і працювали- через каси. І зараз будуть працювати через каси, а уся ця вакханалія із Дією- саме пробний шар, як заставити людей увесь час ідентифікувати себе, де завгодно.
При купівлі через інтернет, при купівлі ліків, при відвіданні лікаря....
І щоби ці данні миттєво централізувалися у досье на людину. Ключове- центалізувалися.
показати весь коментар
08.11.2023 17:01 Відповісти
А навіщо їздити до Варшави тим, хто не в змозі телефона купити?
показати весь коментар
08.11.2023 14:48 Відповісти
а навіщо тобі жити, якщо для тебе людина без телефону нічого не варта? ти випадково не з партії слуга народу? там таких 99% включаючи безумну і троєжопову
показати весь коментар
08.11.2023 14:51 Відповісти
Безугла, перелогінся!
показати весь коментар
08.11.2023 14:53 Відповісти
А шо без смартфона ніяк - звичайний мобільник не дзвонить чи як ?
показати весь коментар
08.11.2023 15:07 Відповісти
Пам'ятаєте, ***** також своїм росєянцям так казало?
"Нащо вам дороги, якщо у вас немає машини?"
показати весь коментар
08.11.2023 15:25 Відповісти
Чи не є це порушенням прав споживачів?
показати весь коментар
08.11.2023 14:28 Відповісти
Ні
показати весь коментар
08.11.2023 19:08 Відповісти
так
показати весь коментар
08.11.2023 22:07 Відповісти
Ні. Немає Дії - ідіть в касу. Яке порушення?
показати весь коментар
08.11.2023 19:29 Відповісти
Ідіоти при владі А що робити людям ( а їх міліони) в кого немає смартфону і відповідно "Дії"? Це порушення прав людини,порушення конституції Цього міністра ще посадять за його порушення Констт=итуції і законів Досить вже принижувати і знущатись над старшим покоління людей,які віддали десятки років праці,а вданий час живуть на мізерні пенсії.
показати весь коментар
08.11.2023 14:29 Відповісти
Немає смартфону,то йдіть до каси та беріть квиток.
показати весь коментар
08.11.2023 14:31 Відповісти
Тепер купити квиток на найпопулярніший поїзд "Київ - Варшава" у застосунку "Укрзалізниці" можна тільки після верифікації акаунту з "Дія.Підписом". Де в новині написано про касу?
показати весь коментар
08.11.2023 14:33 Відповісти
Тепер купити квиток на найпопулярніший поїзд "Київ - Варшава" у застосунку "Укрзалізниці" можна тільки після верифікації акаунту з "Дія.Підписом".

Можешь купить в кассе, если не хочешь покупать у застосунку "Укрзалізниці".
показати весь коментар
08.11.2023 14:42 Відповісти
А власники смартфону чи користувачі "Дії"-особливі й !просвітлені" порівняно з іншими?! Чи "рівніші" серед рівних?! А ті що з ноутбуками чи ПК,чи ті кому й нафіг не потрібна "Дія"-вони якого сорту?!
показати весь коментар
08.11.2023 14:48 Відповісти
Треба - нетреба, а Дію заведииии... Це облегшить тобі життя.
показати весь коментар
08.11.2023 15:19 Відповісти
Вони купують в касі, в не онлайн.
показати весь коментар
08.11.2023 19:31 Відповісти
А навіть таке повідомлення --на принижує ваших батьків? Вас я бачу,що ні. Да і читайте все---"тільки після варифікації..."
показати весь коментар
08.11.2023 14:49 Відповісти
У кого нет смартфона, тот и через приложение "Уерзалізниця"не мог купить билет? В чем разница, приложение не есть нарушением прав? Также он может купить билет в кассе, как и раньше.
показати весь коментар
09.11.2023 12:20 Відповісти
Все вірно. Під час війни потрібно ВСІ квитки на трансукраїнський транспорт продавати виключно за посвідченнями.
показати весь коментар
08.11.2023 14:29 Відповісти
а хіба зараз без паспорту можна купити квиток?
показати весь коментар
08.11.2023 14:48 Відповісти
Тобто тепер людина, що купувала квитки на цей потяг он-лайн, не зможе цього зробити, якщо в неї не встановлена "Дія"? І їй, посеред робочого дня (чи коли там їй повідомили про відрядження) повинна буде їхати до найближчих залізничних кас або встановлювати "Дію"?
Чи я не правильно зрозумів?
показати весь коментар
08.11.2023 14:46 Відповісти
Ну так, звичайно відрядження закордон за два дні. Тобто до цього ви могли купити квитки за два дні на цей потяг? 3ажуть що білети розкупаються приблизно в першу хвилину, як з'являютьсч білети. Бо попит на поїздив Польщу перевищує пропозицію приблизно в 100 разів
показати весь коментар
08.11.2023 18:01 Відповісти
Загоняют всех в эту Дию. Для цифрового контроля.
показати весь коментар
08.11.2023 14:48 Відповісти
А потім вибори зроблять через Дію - чому ні? І покажуть результат, який треба
показати весь коментар
08.11.2023 15:16 Відповісти
я щось не допетрав, з якими перекупами вони таким чином борються, якщо прізвише в квитку має співпадати з посвідченням особи, в інакшому випадку на потяг не пустять.
вже не знають куди ту свою дію ***********, хоча наприклад простіше зробити цифровий підпис через приват24..
показати весь коментар
08.11.2023 14:54 Відповісти
Бабусю, а правда, що колись люди жили вільно, без чіпів? Правда, серденько, я якраз застала той час, коли їх почали впроваджувати. І що, люди погоджувались? Та ні, але все робилося повільно, під виглядом блага - спочатку продавали добровільні браслети, смартфони називалися. Потім їх майстрували меншими, меншими і дійшли до чіпів при народженні. Бабусю, а якщо хтось відмовлявся від браслетів? Ну таким людям поступово почали відмовляти в різних послугах, йдеш, приміром, в банк заплатити, а без браслета ніяк, в них програма така, що номер браслета потрібно вказати. Бабусю, як жалко, що ви тоді не повстали і не знищили поневолювачів....
показати весь коментар
08.11.2023 14:56 Відповісти
👍🏼👍🏼👍🏼😊
показати весь коментар
08.11.2023 15:00 Відповісти
Це називається блд ....ством в чистому виді 😠
А якщо в мене , або когось іншого кнопковий
телефон, зелені покидьки подумали ?
показати весь коментар
08.11.2023 14:59 Відповісти
Тут проблема ширша. Це пробний шар, пройде будуть намагатися усі дії громадян проводити через Дію і єлекторонні підписи.
Саме для цьго Дія і робилася. А як заоохоченнч нею користуватися-Довідка про зчеплення на COVID.
показати весь коментар
08.11.2023 15:09 Відповісти
А якщо у вас нема закордонного паспорта? Чи паспорта і Індитифікаційного 4оду?
показати весь коментар
08.11.2023 18:03 Відповісти
А шо ви тут срач підняли. Краще вже так, ніж ніяк. Раніше шансів купити квиток взагалі не було. А тепер хоч якісь з'являться
показати весь коментар
08.11.2023 15:04 Відповісти
Це для звичайного пролетаріату не можна було. Уся "елітка" їздила
показати весь коментар
08.11.2023 15:48 Відповісти
Зразу видно,що ви з тих "хоть посміємся, і какая разніца"
показати весь коментар
08.11.2023 16:22 Відповісти
Вірно пишите, а ті хто не задоволений, то ті і є перекупи.
показати весь коментар
08.11.2023 19:06 Відповісти
теперь его точно не будет)
показати весь коментар
08.11.2023 22:09 Відповісти
Можна подумать, раніше на цей потяг квитки були. Принаймні з початком великої війни їх не існує в природі, мабуть депутани і їх любі друзі резервують все у серлеща на пару років наперед.
показати весь коментар
08.11.2023 15:08 Відповісти
А якщо Дія підпис не працює, вона ще не кожного розпізнає...Навіть коли є смартфон.
показати весь коментар
08.11.2023 15:20 Відповісти
А чому тільки через Дію.Підпис, а не і за допомогою КЕП банку?
показати весь коментар
08.11.2023 15:24 Відповісти
Бо зелена єрмачня піарить свою Дію.
показати весь коментар
08.11.2023 17:06 Відповісти
Німці в концтаборах простіше робили - на руці номер набивали
показати весь коментар
08.11.2023 15:25 Відповісти
Не підказуйте ідійотам !
показати весь коментар
08.11.2023 16:54 Відповісти
Дуже дивно а з Варшави можна замовоти квиток до Києва з сайту,чи через єлектронну пошту,навіть є термінали на вокзалі і не якої "дії" чи аналога нетреба.Можна замовити квітки з банківських сайтів(аналог приват 24) а потім підійти а забрати у відділеннях.У них є шось подібне для оплати послуг(комунальні,штрафи та різні державні послуги).Да і доречі ніхто не скиглить на рахунок виборів у смартфоні.Хто бажає-йде на дільниці.Все як у нормальних дем.країнах.
показати весь коментар
08.11.2023 15:27 Відповісти
Голосувати через смартфон---це щлях в нікуди,до протестів і заворушень бо буде 100% фальсифікація Задайтесь питанням --в багатьох країнай Європи,да і США є великі обмеження в застосуванні цифроманії Бо це риск,шахрайства, фальсифікації,як в політичних цілях,так і в майнових Але ж ми перші--країїна в смартфоні. Ми ще здригнемся від цієї афери.,бо все іде до цього Ну ми ж Найрозумніші, ( тобто найдурніші)
показати весь коментар
08.11.2023 16:30 Відповісти
Мда...інколи заздрю свому песу відносно свободи.
показати весь коментар
08.11.2023 15:31 Відповісти
Угу, а виїхати за цим "Дія.Підпис" кому можна? Але Потап зараз у Дубаї з кацапами отжигает
показати весь коментар
08.11.2023 15:45 Відповісти
Так же ж хочеться зеленим загнати всіх в Дію. Щоб без Дії ніяк. От вона Свобода з цифровим додатком!🤬

Давно маю смартфон, змінюю його на новішу модель приблизно1 раз в два роки. Дію не встановлюю принципово! Бо до владии прийшли ті, кому я довіряти не можу!
показати весь коментар
08.11.2023 16:18 Відповісти
Дія ПНХ! Я не довіряю програмам які лізуть у дупу і все контролюють! Не встановлюю дію принципово !
показати весь коментар
08.11.2023 16:40 Відповісти
Ура, нарешті і я зможу придбати квиток, давно треба було так зробити, а то квитків ніколи немає. А ті що пишуть, що таке нововведення погане, то це і є перекури, які спекулювали квитками.
показати весь коментар
08.11.2023 19:03 Відповісти
Ахаха. Модератори потерли більшість моїх коментів... Вони тут теж із розряду "5g вишки створені щоб нами керувати", "вакцини вбивають наших дітей", "рептилоїди керують світом", "Дія - це ошийник" і т.п. походу.... Ну, в принципі, а чого я ще міг очікувати...