29 475 30

Міноборони хоче повністю перевести армію на забезпечення українського виробництва

міноборони

Міністерство оборони прагне, щоб 100% забезпечення українських військових було українського виробництва.

Про це повідомляє пресслужба оборонного відомства.

За словами заступника міністра оборони Дмитра Кліменкова, міністерство працює над тим, щоб бронежилети, каски, тактичне спорядження, одяг та їжа для ЗСУ були українського виробництва. Водночас, головний критерій – це якість та конкурентна ціна.

Так, Міноборони ініціювало зустріч із представниками українського бізнесу, які постачають ці товари для армії. Підприємці кажуть, що готові повністю забезпечувати тилові потреби ЗСУ якісними товарами.

Зокрема, на зустрічі обговорили, як зробити співпрацю бізнесу з державою передбачуваною, щоб бізнес міг планувати витрати під замовлення Міноборони.

Кліменков зазначив, що у 2024 році забезпеченням ЗСУ одягом, їжею, пально-мастильними матеріалами, бронежилетами, касками та тактичним спорядженням буде займатися "Агенція закупівель у сфері оборони" – новостворене підприємство Міноборони.

Наразі "Агенція закупівель у сфері оборони" готується до перших закупівель за напрямом харчування.

Топ коментарі
+21
Бла-бла-бла. Черговий Космодром поруч українського Диснейленду серед мільярд дерев обвішаних бабушкофонами, і всюди бродять поляки, які шукають роботу.
показати весь коментар
14.11.2023 12:22 Відповісти
+15
Ось тобі на, у 2024 році міністерство оборони має забезпечити наше військо всім українським. Це як цитата із казочки про "12 місяців", коли взимку на декілька годин в лісі буде весна чи літо. Наскільки мені відомо, то у 2024 році "зелена" влада має йти геть, а вони тільки щось планують робити. А що робили з 2019 року? Як там генерал Марченко із сфальшованою справою на неякісні бронежилети? Відразу всі сотні тисяч бронежилетів пішли на фронт і ніхто не поніс покарання, навіщо їх віддали в ЗСУ, вони ж "браковані"? А ці дія заблокувала випуск бронежилетів і шоломів на довні роки. Генерал Павловський за що сидів? Як там яйця про 17 грн, і літні куртки по ціні зимніх з Турції? А де гроші, мільярди на снаряди, за які перерахували у 2022 року, і виявилося, що ні снарядів, ні грошей? Ідіть уже "зелені" в нікуди, прийдуть нові, патріотичні керівники і зроблять те, що має бути.
показати весь коментар
14.11.2023 12:17 Відповісти
+13
Черговий проект для заробітчан при посадах!!
Зменьшення бюджету Міноборони на 6% під час війни, але значне збільшення його для поліції та прокуратури і суддівських!!!
Оманські виконавці гадять в Україні! Козир може підтвердити!
показати весь коментар
14.11.2023 12:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чим ця Агенція буде краще за попередніх розпильщиків бюджету?
показати весь коментар
14.11.2023 12:12 Відповісти
Вона буде кращою бо наживатися там будуть на законних підставах. Їх бюджет буде 0.4 % від ціни закупівель. Таким чином при цих об"ємах закупівель вони там озолотяться. А А бюджет при цьому буде втрачати бо цій агенції буде вигідно купувати по завищених цінах.
І що головне - все позакону.
показати весь коментар
14.11.2023 14:29 Відповісти
Ха, ха, ха..... От рубануть бабла.
показати весь коментар
14.11.2023 14:54 Відповісти
Не пройшло і двох років, а міноборони вже хоче у майбутньому... метеори.
показати весь коментар
14.11.2023 12:13 Відповісти
Для наших офіцерів тилу, нема таких завдань, яких би вони не виконали...
показати весь коментар
14.11.2023 13:20 Відповісти
Черговий проект для заробітчан при посадах!!
Зменьшення бюджету Міноборони на 6% під час війни, але значне збільшення його для поліції та прокуратури і суддівських!!!
Оманські виконавці гадять в Україні! Козир може підтвердити!
показати весь коментар
14.11.2023 12:14 Відповісти
а як же відкати кеша.
показати весь коментар
14.11.2023 12:14 Відповісти
А Шмигаль із Зеленським цього хочуть? Вони ж пресують українських виробників, зупиняють виробництва.
показати весь коментар
14.11.2023 12:15 Відповісти
А ща амеры начали делать жесткий контроль за использованием предоставленных денег. А забугровые макли своим военным продуктом никто не сможет контролировать внутри страны... гриф "секретно".
показати весь коментар
14.11.2023 12:46 Відповісти
Ось тобі на, у 2024 році міністерство оборони має забезпечити наше військо всім українським. Це як цитата із казочки про "12 місяців", коли взимку на декілька годин в лісі буде весна чи літо. Наскільки мені відомо, то у 2024 році "зелена" влада має йти геть, а вони тільки щось планують робити. А що робили з 2019 року? Як там генерал Марченко із сфальшованою справою на неякісні бронежилети? Відразу всі сотні тисяч бронежилетів пішли на фронт і ніхто не поніс покарання, навіщо їх віддали в ЗСУ, вони ж "браковані"? А ці дія заблокувала випуск бронежилетів і шоломів на довні роки. Генерал Павловський за що сидів? Як там яйця про 17 грн, і літні куртки по ціні зимніх з Турції? А де гроші, мільярди на снаряди, за які перерахували у 2022 року, і виявилося, що ні снарядів, ні грошей? Ідіть уже "зелені" в нікуди, прийдуть нові, патріотичні керівники і зроблять те, що має бути.
показати весь коментар
14.11.2023 12:17 Відповісти
= Наскільки мені відомо, то у 2024 році "зелена" влада має йти геть =
Чому? Де Ви це почули цю дезінформацію?
показати весь коментар
14.11.2023 16:41 Відповісти
Бла-бла-бла. Черговий Космодром поруч українського Диснейленду серед мільярд дерев обвішаних бабушкофонами, і всюди бродять поляки, які шукають роботу.
показати весь коментар
14.11.2023 12:22 Відповісти
,,,😂
показати весь коментар
14.11.2023 20:40 Відповісти
Дякувати амерам , нарештi вправили мiзки зежебракам. А з другоi стороны, для зеяiчникiв-по17грн внутрiшнiй ринок - це просто клондайк.
показати весь коментар
14.11.2023 12:30 Відповісти
а хто ж там буде працювати?
діти, до 18 років?
за мівіну?
показати весь коментар
14.11.2023 12:31 Відповісти
Дай боже нашому теляті та й вовка з'їсти!
показати весь коментар
14.11.2023 12:32 Відповісти
Ну хоча б один позитивний комент...
Нові-старі схематози. Ця країна приречена.
показати весь коментар
14.11.2023 12:33 Відповісти
Вітчизняна металургія не здатна зварити плиту для броніка.
Бєрци і шкарпетки ще більш-менш пристойні роблять.
Форма - погана тканина і пошив поганий.
Ну хто купляв собі майже все, то знає.
показати весь коментар
14.11.2023 12:42 Відповісти
Да, и турецкий пошив - туфта.
показати весь коментар
14.11.2023 12:48 Відповісти
Майже два роки ЗСУ забезпечують "щирих пабєдавєров", створивши при цьому сотні мільйонерів та десятки мільярдерів.
Типовий приклад-ексміністр Рєзніков та його заступники. Там все з 9ма нулями.
І раптом така радість!
Не вірю, але впевнений, що яйця кілограмами по 17грн/шт.- то ще далеко не стеля цін. А не вірю тому, що українська промисловість на це вже нездатна. І ситуація буде тільки погіршуватись дякуючи "мудрим блаЗЕням".
ТОВ "Пабєданосная війна" справно забезпечує своїх засновників.
показати весь коментар
14.11.2023 13:10 Відповісти
яйца хоть и дорого,но херня.Последнее что попадалась в закупках здесь же на цензоре - морковка за 30+, она на мелком опте максимум десятку стоит, а морковка это не яйца пару раз в неделю, морковки как и лука (который тоже +100-150% от опта был) нужно много и каждый день.
показати весь коментар
14.11.2023 13:28 Відповісти
Наразі "Агенція закупівель у сфері оборони" готується до перших закупівель за напрямом харчування. Джерело: https://biz.censor.net/n3455441

Даже не удивительно почему начали с хавчика:
потому что маржу можно до небес загонять, потому что едят каждый день и по три раза,а не каску один раз выдал и все.
показати весь коментар
14.11.2023 13:25 Відповісти
Очредное БЛА-БЛА-БЛА от зеленошмурдячной власти в качестви прикрытия фактического уничтожения остатков украинского ВПК на радость ОРДЕ и хану ПутЯну ! ХАМАС с подвалах и тоннелях сумел развернуть массовое производство вооружений и боеприпасов при крайне сложной логистике по доставке сырья и компонентов к местам производства. Если бы у ХАМАСа были технологические и промышленные возможности Украины времен Порошенко, то они бы уже делали баллистические и крылатые ракеты , танки и другую бронетехнику и еще многое другое . А ЭТИ в Украине могут только разваливать , что было до них ... да еще коррупционно автодороги строить по направлениям будущего вторжения ордынских бронеколонн! ЭТИХ с ЭТИМ надо гнать немедленно, пока Путло со своими ордынцами окончательно не добили как минимум Юго-Восток Украины ! Но кто их прогонит , если ФСБшная агентура под крышей Военного Вождя уже добралась до высшего руководства ЗСУ и начала погром высшего генералитета ( Танцюра, Хоренко )! Ой , как все ПЛОХО!
показати весь коментар
14.11.2023 13:59 Відповісти
Імпортозамєщєніє спокою не дає?
показати весь коментар
14.11.2023 14:55 Відповісти
Черговий Очкарік вішає лохтарату яйця спагетті на вуха..
показати весь коментар
14.11.2023 15:04 Відповісти
Чепуха,шо они несут?Зобористый товар...
показати весь коментар
14.11.2023 15:12 Відповісти
Розсмішили
показати весь коментар
14.11.2023 15:30 Відповісти
Я уявляю цей асортімент бронежелети з пластмасовими пластинами автомат із дерева. Це звичайно жарт але думаю треба купувати в іноземців бо наразі справжня війна а не уявна.
показати весь коментар
16.11.2023 12:31 Відповісти
Наші виробники досить якісне спорядження виготовляють.
показати весь коментар
15.01.2024 12:01 Відповісти