8 870 14

Фірташ викупив частку Льовочкіна і змінив керівництво телеканалу "Інтер". ДОКУМЕНТ

фирташ

Олігарх Дмитро Фірташ у липні 2023 року викупив частку Сергія Льовочкіна в ПрАТ "Телеканал Інтер" і змінив керівництво компанії.

Як повідомляється на сайті телеканалу, договір купівлі-продажу акцій було підписано 20 липня, звернула увагу Liga.net.

Згідно з ним, Group DF Holdings Limited Фірташа придбала 100% акцій офшору Ovitilio Ltd Льовочкіна. Внаслідок цього частка Фірташа зросла з 53,4% до 59,5% акцій "Телеканалу Інтер".

Фірташ викупив частку Льовочкіна і змінив керівництво телеканалу Інтер 01

Зараз структура власності телеканалу "Інтер" виглядає наступним чином:

  • 10% – ТОВ "Пегас Телебачення" (Світлана Плужнікова);
  • 61% – ТОВ "Український медіа-проект" (порівну Дмитро Фірташ і Валерій Хорошковський);
  • 29% – Group DF Holdings (Дмитро Фірташ).

Крім того, у вівторок, 14 листопада, акціонери ПрАТ "Телеканал Інтер" змінили керівництво компанії.

Голова правління Катерина Шкуратова, яка обіймала посаду з 2016 року, пішла з посади і продовжить роботу в новому медійному міжнародному проєкті компанії.

Замість неї телеканал очолив Олександр Пилипець, який раніше був директором ТОВ "Національні інформаційні системи" (виробляє програми для "Інтера").

Також відбулися зміни у наглядовій раді "Інтера". Зокрема, з неї пішла Ганна Безлюдна, яка з 2015 року була представницею ТОВ "Український медіа-проект". Вона продовжить співпрацю з компанією на рівні Group DF media.

Головою наглядової ради телеканалу залишається Роберт Шетлер Джонс.

Група "Інтер" зараз має частку трохи більше ніж 5% на ринку України, поступаючись основним конкурентам Starlight Media й 1+1 media у чотири-п'ять разів, а сам "Інтер" не входить навіть у десятку найпопулярніших в Україні.

"Інтер Медіа Груп" – одна з найбільших українських медіагруп, до якої також входять телеканали "НТН", "К1", "К2", "Мега", "Піксель", "Zoom", "Enter-фільм" "Інтер".

Топ коментарі
+6
і ніяке РНБО не націоналізує, не закриє це рашиське гівно... І ЄрЗе тримає його в телемарафеті, та й ще підгодовує з держбюджету. Натомість патріотичні 5-тий, Прямий та Еспресо в мережу Т2 не допускають (а було й таке, недовго, пару тижнів в квітні 22р., що й в кабелях забанили)
показати весь коментар
14.11.2023 22:11
+4
Кремль переложив "Інтер" з однієї кишені в іншу.
показати весь коментар
14.11.2023 20:43
+4
Мне интер запомнился тем что на протяжении десятилетий втирал мне что Беларусь, россия и Украина это один народ...., Гебельский канал как и марафонщики
показати весь коментар
14.11.2023 23:21
Коментувати
Сортувати:
Во ***! Вже 10 років сидить в готелі у Відні, і ніяк американська фемида не скалупне його до себе в буцигарню.
показати весь коментар
14.11.2023 18:51 Відповісти
готель звичайно краще за тюрму, але мати млрди дол. і сидіти безвилазно в одній норі диван- телевізор-унітаз може тільки таке уйобище як фірташ
показати весь коментар
14.11.2023 20:59 Відповісти
А звідки Ви взяли, що цей уйобок не може купити в Альпах котедж з саунами, повними ******, і їздити туди в лижний сезон? Австрія пропонує багато різних розваг для тих, хто обтяжений награбованими грішми
показати весь коментар
15.11.2023 08:05 Відповісти
Якби не було договорняка з так званою "фемідою", то цей юдоолігарх вже давно б вдавився насмерть фаршированою оливкою, прямо у своєму номері. Американські спецслужби знають чимало способів ліквідації незручних осіб, які виглядають як нещасний випадок
показати весь коментар
15.11.2023 08:09 Відповісти
Для цьої оборудки ригоАНАЛІВ льовочкіних і випустили за кордон, аж у Відень, щоб фірташу-узнику було краще!!
Все для ПЕРЕМОГИ та національних інтересів України, роблять оті, стефанчук+зеленський+шмигаль, усе для Українців на передовій!

Брати шифери та суркіси, можуть підтвердити, з мертвечуком!
показати весь коментар
14.11.2023 20:10 Відповісти
Воно на тєлєшмарафоне своїм ІНТЕРом повчає "что такое харашо (привіт Хорошковський!) и что такое плоха !!!
показати весь коментар
14.11.2023 20:11 Відповісти
Кремль переложив "Інтер" з однієї кишені в іншу.
показати весь коментар
14.11.2023 20:43 Відповісти
От, холєра. А він же ще має свою лапу з тих двох мільярдів грошей платників податків, які блаЗЄнські виділяють на "тЄлЄмарафон".

Можна сидіти в австрійському п'ятизірковому готелі довічно...
показати весь коментар
14.11.2023 21:43 Відповісти
і ніяке РНБО не націоналізує, не закриє це рашиське гівно... І ЄрЗе тримає його в телемарафеті, та й ще підгодовує з держбюджету. Натомість патріотичні 5-тий, Прямий та Еспресо в мережу Т2 не допускають (а було й таке, недовго, пару тижнів в квітні 22р., що й в кабелях забанили)
показати весь коментар
14.11.2023 22:11 Відповісти
Так є ютуб-канали і Прямого, і Еспресо. Я дивлюсь там цікаві інтерв'ю і репортажі
показати весь коментар
15.11.2023 08:07 Відповісти
Мне интер запомнился тем что на протяжении десятилетий втирал мне что Беларусь, россия и Украина это один народ...., Гебельский канал как и марафонщики
показати весь коментар
14.11.2023 23:21 Відповісти
А ми сміємось з москалів які вони зазомбовані...
показати весь коментар
15.11.2023 05:01 Відповісти
Прочел как "Фірташ викупив частину Льовочкіна"...
На котлети для Колі.
показати весь коментар
15.11.2023 09:49 Відповісти
15.‎11.‎2023

Станом на 09-00 ‎ 15.‎11.‎2023 президент України Зеленський відсутній на робочому місці.

Дмитро Фірташ готує до передачі під контроль структур Зеленського\Єрмака ПрАТ "Телеканал Інтер". Фактично - це хабар українській владі за багаторічні зусилля в перешкоджання депортації Фірташа з Австрії до США, де він звинувачується в низці корупційних дій та збереження його контролю за власністю в Україні.

по темі пов. 25.‎09.‎2023 10.‎04.‎2023 16.‎07.‎2022

https://timeze2019.blogspot.com/p/blog-page_21.html?m=1
показати весь коментар
15.11.2023 11:44 Відповісти