4 402 23

Міжнародні резерви України знижуються четвертий місяць поспіль

золотовалютные,резервы,резерви,золотовалютні

Станом на 1 грудня 2023 року міжнародні резерви України, за попередніми даними, становили $38,79 млрд.

Як повідомляє пресслужба Національного банку України (НБУ), у листопаді вони знизилися на 0,5% або на $0,18 млрд через інтервенції НБУ для підтримки курсової стійкості та боргові виплати країни.

Зокрема, Національний банк продав на валютному ринку за місяць $2,46 млрд, а викупив до резервів – лише $3,7 млн. Отже, чистий продаж валюти НБУ в листопаді становив $2,45 млрд, зменшившись у 1,4 раза порівняно з жовтнем.

Крім того, уряд України у листопаді витратив на обслуговування та погашення державного боргу $109,2 млн , з яких $38,6 млн – борг перед ЄІБ, $30,9 млн – борг перед Світовим банком, $30,8 млн – борг перед ЄБРР, решта – борг перед іншими міжнародними кредиторами. Ще $250,3 млн Україна сплатила Міжнародному валютному фонду.

Водночас на валютні рахунки уряду в Національному банку за місяць надійшло $2,33 млрд. Із цієї суми:

  • $1,64 млрд – макрофінансова допомога від ЄС;
  • $403,8 млн – від Світового банку, в тому числі $400,0 млн під гарантію Великої Британії;
  • $286,9 млн – від розміщення валютних облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП).

Крім того, у листопаді внаслідок переоцінки вартість фінансових інструментів вона збільшилася на $283,8 млн.

"Поточний обсяг міжнародних резервів забезпечує фінансування 5,2 місяця майбутнього імпорту", – зазначають у НБУ.

Як повідомлялося, станом на 1 листопада міжнародні резерви України становили $38,97 млрд, що на 1,9% або майже $740 млн менше, ніж на початку жовтня. 

Міжнародні резерви України станом на 1 жовтня 2023 року становили $39,71 млрд.

Топ коментарі
+9
Та да . Армію підняв . Безвіз дятлам підогнав , окупацію зупинив . Україну вивів в Світ ,і всеодно хто вс..вся ...Порох ! Зеленого бревна в своїх очах, не бачите ... радій Те
показати весь коментар
06.12.2023 18:35 Відповісти
+7
По приколу!Хуже не будет! Хоть поржем!
показати весь коментар
06.12.2023 17:17 Відповісти
+6
Ваша відвертісь мені теж сподобалася ,нема сумніву шо ви велика, розумна людина, майже Наполеон ...я розумію Вас ...
показати весь коментар
06.12.2023 20:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
73%
показати весь коментар
06.12.2023 17:05 Відповісти
Це ти дарма на 73 валиш, це ще порохо-гонтарівські ноу-хау.
показати весь коментар
06.12.2023 18:22 Відповісти
Та да . Армію підняв . Безвіз дятлам підогнав , окупацію зупинив . Україну вивів в Світ ,і всеодно хто вс..вся ...Порох ! Зеленого бревна в своїх очах, не бачите ... радій Те
показати весь коментар
06.12.2023 18:35 Відповісти
Мені про дятлів дуже сподобалось, вони як дебіли з тим безвізом носяться, затьмарив порох їм тим безвізом і томосом розум навіки віків. Амінь.
показати весь коментар
06.12.2023 20:26 Відповісти
Ваша відвертісь мені теж сподобалася ,нема сумніву шо ви велика, розумна людина, майже Наполеон ...я розумію Вас ...
показати весь коментар
06.12.2023 20:33 Відповісти
..тільки слово **розумна** для нього тільки так потрібно писати..))))
показати весь коментар
06.12.2023 21:26 Відповісти
показати весь коментар
06.12.2023 21:49 Відповісти
..ти тут себе дурнем виставляєш!? Подобається бути дурнем? Судячи по твоїм приписам...ти і дятел..і дебіл!!! І видно ще і зелений дятел і зелений дебіл!!))))
показати весь коментар
06.12.2023 22:44 Відповісти
Монітор заплював? Це допоможе, але не затягуй
показати весь коментар
06.12.2023 23:34 Відповісти
..а що ж ти рекомендуєш лікі, які тобі не допомогли? )))
показати весь коментар
07.12.2023 17:06 Відповісти
Це не я рекомендую, це тобі доктор при народженні прописав
показати весь коментар
07.12.2023 20:30 Відповісти
.. а ти святий і бачиш що кому і коли приписав? Я тут бачу..що ти дуже знайомий з цими ліками..і стовідсотково їх приймав чи навіть приймаєш!!! І навіть написати ідіотичне *** це не я рекомендую...*** сподобився!!))) Дурноголовий ти..це стовідсотково... Бо достатньо було прочитати твій опус про Пороха і тих ..кого ти назвав дебілами..будучи відвертим дебілом...щоб зрозуміти ..що ти дійсно дурноголове!)))
показати весь коментар
07.12.2023 21:33 Відповісти
Сходи до любого лікаря, бажано психіатра, але можеш навіть до проктолога, і покажи що ти тут понаписував, тобі підтвердять діагноз ще й рецепт випишуть.
показати весь коментар
07.12.2023 21:58 Відповісти
.. ти ..безмозкове... ще і до проктолога рекомендуєш з психіатром? Дуже глибоко за тебе взялися лікарі!!! Не надішлеш рецепта, якого тобі виписали після відвідин спеціалістів!? А ти знаєш... там Ваша Мар*яна Безугла теж лікар!? То мож вона тебе консультувала про дятлів та дебілів стосовно Пороха? Дуже схожі наративи її та твої!! )))) Ви ж...зелені мразоти по іншому і думати не здатні..!! Я ще й погарячкував... написавши про функцію **думати** для таких покидьків..як ти і твоя зелена наволоч! Тому ти... мразота.. мені остогид...і йдеш *****....))) І повторю... це не матюк ..а напрямок для подібних тобі істот!!)))
показати весь коментар
08.12.2023 09:29 Відповісти
Без майже, будь ласка.
показати весь коментар
06.12.2023 21:33 Відповісти
Ну так грошей не дають, а гуляти на щось треба.
показати весь коментар
06.12.2023 17:13 Відповісти
Але що саме цікаве, при такому попиті на валюту вона чомусь дешевшала, хоча мав бути зворотній процес, але комусь потрібно було показати рост економіки, якої немає від слова зовсім....
Ну і скільки ми побліфуємо з таким розкладом....
показати весь коментар
06.12.2023 20:30 Відповісти
По приколу!Хуже не будет! Хоть поржем!
показати весь коментар
06.12.2023 17:17 Відповісти
І головне, що це ще не кінець. Я навіть не хочу думати, як проживемо зиму, коли в США і багатьох країнах Європи передвиборча компанія і допомога знизиться в рази. Чому ми не розвивали свою економіку з 2019 року? Але 73% задоволені, хоч можна поржати, як будьто раніше їм це робити забороняли.
показати весь коментар
06.12.2023 19:30 Відповісти
******* зрада, резерви зменшились на 180 млн., якщо так дальше буде то за рік мінус 2 млрд., з 38... смішна ціна за стабільний курс, і низьку інфляцію!!! а клоуни ідуть ***** з своїм курсом 42!!!!
показати весь коментар
06.12.2023 20:11 Відповісти