Відновити роботу "Київстару" допомагають міжнародні Microsoft, Cisco та Ericsson

Про це повідомив президент компанії Олександр Комаров в інтервʼю Forbes.
"Дуже багато ми співпрацюємо із Microsoft, Cisco, Ericsson. Насправді це глобальна команда, яка залучена до вирішення цього кейсу", – сказав президент "Київстар".
За його словами, Ericsson залучена до відновлення інфраструктури оператора.
"Microsoft є експертом у розслідуванні, бо нам потрібно зрозуміти першоджерело проблеми", – поясниа Комаров.
Водночас Cisco – постачальник всіх систем кіберзахисту "Київстар". "Щоб підняти цей периметр і захистити, нам допомагає Сisco як наш найбільший провайдер послуг", – сказав Комаров.
Як повідомлялося, вранці 12 грудня абоненти "Київстару" почали масово скаржитися на відсутність мобільного зв’язку та інтернету. Пізніше в "Київстарі" заявили про технічний збій у мережі, через що можуть бути недоступні послуги зв’язку та доступу в інтернет. Спеціалісти компанії працюють над усуненням проблеми, але скільки це триватиме, наразі невідомо.
Пізніше мобільний оператор заявив, що причиною збоїв стала потужна хакерська атака.
И что такое все шло? Вот я лично настраивал оборудование в 2010х годах и я не из Москвы приезжал, а из офиса в Киеве.