2 609 16

Відновити роботу "Київстару" допомагають міжнародні Microsoft, Cisco та Ericsson

київстар

Про це повідомив президент компанії Олександр Комаров в інтервʼю Forbes.

"Дуже багато ми співпрацюємо із Microsoft, Cisco, Ericsson. Насправді це глобальна команда, яка залучена до вирішення цього кейсу", – сказав президент "Київстар".

За його словами, Ericsson залучена до відновлення інфраструктури оператора.

"Microsoft є експертом у розслідуванні, бо нам потрібно зрозуміти першоджерело проблеми", – поясниа Комаров.

Водночас Cisco – постачальник всіх систем кіберзахисту "Київстар". "Щоб підняти цей периметр і захистити, нам допомагає Сisco як наш найбільший провайдер послуг", – сказав Комаров.

Як повідомлялося, вранці 12 грудня абоненти "Київстару" почали масово скаржитися на відсутність мобільного зв’язку та інтернету. Пізніше в "Київстарі" заявили про технічний збій у мережі, через що можуть бути недоступні послуги зв’язку та доступу в інтернет. Спеціалісти компанії працюють над усуненням проблеми, але скільки це триватиме, наразі невідомо.

Пізніше мобільний оператор заявив, що причиною збоїв стала потужна хакерська атака.

Топ коментарі
+1
вы вообще не представляете как работают мобильные операторы. У любого оператора есть поддержка производителя оборудования, т.к. только производитель знает все нюансы.
показати весь коментар
13.12.2023 13:48 Відповісти
+1
У Эриксона центральный офис в Москве или у Циско?
показати весь коментар
13.12.2023 14:18 Відповісти
+1
на дворе конец 2023. Оборудование, как и вендоры уже по пару раз сменились.
И что такое все шло? Вот я лично настраивал оборудование в 2010х годах и я не из Москвы приезжал, а из офиса в Киеве.
показати весь коментар
13.12.2023 14:27 Відповісти

Завантаження...