7 258 15

У роботі monobank стався збій (оновлено)

monobank

Про це повідомив співзасновник банку Олег Гороховський у Telegram.

"Зламалися трошки. Лагодимо. Перепрошую", – зазначив він. Менше, ніж за годину банкір заявив про відновлення роботи після збою.

Раніше користувачі банку скаржилися, що не працюють сервіси накопичення "Банки". Утім, перекази з картки на картку відбувалися без проблем.

Як повідомлялося, 12 грудня банк зазнав масованої DDoS-атаки.

Топ коментарі
+8
Нал у банці надійніше ніж безнал у банку.
показати весь коментар
09.01.2024 09:21 Відповісти
+3
І зовсім не через хакерські атаки. Зелені можуть відібрати гроші легким натисканням кнопки.
показати весь коментар
09.01.2024 09:50 Відповісти
+1
показати весь коментар
09.01.2024 09:13 Відповісти

Завантаження...