У роботі monobank стався збій (оновлено)

Про це повідомив співзасновник банку Олег Гороховський у Telegram.
"Зламалися трошки. Лагодимо. Перепрошую", – зазначив він. Менше, ніж за годину банкір заявив про відновлення роботи після збою.
Раніше користувачі банку скаржилися, що не працюють сервіси накопичення "Банки". Утім, перекази з картки на картку відбувалися без проблем.
Як повідомлялося, 12 грудня банк зазнав масованої DDoS-атаки.
Топ коментарі
+8 Ol Ol #584272
показати весь коментар
09.01.2024 09:21 Відповісти Посилання +3 Серая Лиса
показати весь коментар
09.01.2024 09:50 Відповісти Посилання +1 Sergey A #582059
показати весь коментар
09.01.2024 09:13 Відповісти Посилання