2 425 19

Споживання електроенергії зросло до нового рекорду. "Укренерго" закликає економити

електроенергія

Споживання електроенергії у середу, 10 січня, стало рекордним від початку опалювального сезону.

Найвище споживання фіксувалося у ранкові години, повідомляє пресслужба оператора енергосистеми НЕК "Укренерго".

"Диспетчерський центр "Укренерго" упродовж всього дня докладає зусиль, щоби збалансувати роботу енергосистеми. Для того, щоб допомогти енергосистемі працювати в складних погодних умовах без навантажень, ощадливо споживайте електроенергію", – наголошується у повідомленні.

В "Укренерго" закликають зменшити використання потужних електроприладів впродовж всього дня, зокрема кондиціонерів для опалення приміщення та обігрівачів. Крім того, бізнесу варто зменшити освітлення вивісок, вітрин, банерів та новорічних гірлянд.

Як повідомлялося, попередньо "Укренерго" прогнозувало на 10 січня незначний дефіцит в енергосистемі – не більше 3%. При цьому, запровадження графіків обмеження споживачів не планується.

Топ коментарі
+10
І звідки чергові "рекорди"? Мільйони за кордоном, мільйони на окупованих, економіка лежить, заявлена небувала готовність для проходження зими, і раптом нечуване споживання. Біткоїни намивають всією ОПою, чи що?
показати весь коментар
10.01.2024 17:29 Відповісти
+7
Надо экономить. Ахметов покупает электроэнергию по 1 копейке и продает за границу. А мы должны экономить. Ага.
ДТЭК ПОКУПАЕТ У ЭНЕРГОАТОМА ЭЛЕКТРОЭНЕРГИЮ ЗА КОПЕЙКУ, А ПРОДАЕТ ЗА ТРИ ТЫСЯЧИ ГРИВЕНЬ
https://zn.ua/ECONOMICS/dtek-pokupaet-u-enerhoatom-***************-za-kopejku-a-prodaet-za-tri-tysjachi-hriven.html
МЫ ЗАПЛАТИМ ЗА ВСЕ. КАК АХМЕТОВ ЭКСПОРТИРУЕТ ЭЛЕКТРОЭНЕРГИЮ ЗА НАШ С ВАМИ СЧЕТ
https://www.n-e-c.com.ua/uk/node/128 - это старая статья, но экспорт и сейчас идет.
показати весь коментар
10.01.2024 17:40 Відповісти
+6
"Укренерго" закликає економити

Як кажуть фінни, "Саалуппуу!"
)))
показати весь коментар
10.01.2024 17:33 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тю, дивно, потепліло ж...
показати весь коментар
10.01.2024 17:24 Відповісти
Потепліть то потепліло, але вмісті з потеплінням прийшла волога. А це ще гірше ніж сухий мороз.
показати весь коментар
10.01.2024 17:45 Відповісти
Центральное отопление включать не пробовали?
показати весь коментар
10.01.2024 17:27 Відповісти
І звідки чергові "рекорди"? Мільйони за кордоном, мільйони на окупованих, економіка лежить, заявлена небувала готовність для проходження зими, і раптом нечуване споживання. Біткоїни намивають всією ОПою, чи що?
показати весь коментар
10.01.2024 17:29 Відповісти
Майнять на атомних електростанціях,для вас це новина?
показати весь коментар
10.01.2024 17:31 Відповісти
Жарти жартами, але пам'ятаю, як давно апгрейдив комп і коли дійшло до придбання відеокарти - брав б/в. Дякую майнерам
показати весь коментар
10.01.2024 18:07 Відповісти
Звідкіля рекорди питаєте? Відповідаю:що ранку просипаюсь-, а фонарики по місту ніхто не відключає на стовбах. Починаєш дзвонити, що за фігня, дньом фонарі горять, кажуть - то лінію перевіряють... А тепер уважно :просто не використали ліміт і треба палить, поки ще не має перевірки. Бо потім ліміт уріжуть. І, як тут економить???
показати весь коментар
10.01.2024 20:06 Відповісти
"Укренерго" закликає економити

Як кажуть фінни, "Саалуппуу!"
)))
показати весь коментар
10.01.2024 17:33 Відповісти
Ідіть на або в...В минулому році економив - відповідь яка? тариф 9.00 грн з 1.01.2024 (юр.особа). на цьому подякував
показати весь коментар
10.01.2024 17:39 Відповісти
Точно? Шмари? Тож 20 градусів морозу. Може Раді і зелайну вирубити? Ну день не висерить відосиків, ото проблема...
показати весь коментар
10.01.2024 17:39 Відповісти
показати весь коментар
10.01.2024 17:40 Відповісти
Усі керовніки Укренерго, впродовж 10 років війни орків проти України, завчасно та завбачливо, ГОТУВАЛИСЯ з Урядами до таких ПОДІЙ, дивлячись на місто Алеппо в Сирії!! СБУ та ДБР з ГенПрокурором, знають набагато більше, фактичних матеріалів такої їх діяльності!
показати весь коментар
10.01.2024 17:41 Відповісти
А ми закликаємо Укренерго - більше працювати і менше красти.
показати весь коментар
10.01.2024 17:47 Відповісти
Монополісту довіри нема. Як і всій зеленій шоблі!!! Маячня про 1 млрд дерев, 1 млн дроній та відпочинок в Криму у 2023 та зарплатню вчителям 4000 $ вимагає відплвідальності
показати весь коментар
10.01.2024 18:15 Відповісти
Той хто рахує кожну гривню-економить завжди, звертайтесь до тих хто опалює замки з басейнами.
показати весь коментар
10.01.2024 19:20 Відповісти
для початку вимкніть новорічну ілюмінацію по краіні,дикість,нікчемність,невігластво,у нас уйобки наставили блискучі хєрі "святкові"за 400м від Алеі Героів(((громаді по хер,планктон смердючий
показати весь коментар
10.01.2024 19:46 Відповісти
Откуда накуй цифры ? писать пи*деть это уже факт. Цифры краж дырище бюджета, взросло до нового рекорду , факт.
показати весь коментар
10.01.2024 20:07 Відповісти
Жеріть, жеріть. Верблюд, вушко голки - таки міф